Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Sevgilim Geri Dönmesi İçin Büyü

Ayrılan ve giden sevgilinizin geri dönmesi için niyet edilerek yapılcak büyü uygulması çok etkili bir uygulama olarak yıllar boyunca arabistan ve diğer ülkelerde aşk acısı çekmiş insanlar için yapılan en bilinen büyü türlerinden biridir.

Uygulamayı yapan ve etkilerini görenler;

Sevilay Dinç;Merhaba olcay hocam erkek arkadaşımımdan uzun bir süre oldu ayrıldığımızdan beri bir çok şey yaptım erkek arkadaşımın bana geri dönmesi için ama bir türlü sonuç alamadaım aşağıdaki vermiş olduğunuz formülü 4 5 kez okuyarak yaptık yardımlarını için teşşekür ederim

Elma Kabuğu İle sevgilini geri getirme büyüsü

İyice olmamış, çok kızarmamış bir elma, koparmadan, bütün olarak soyulur. Soyulan kabuğun iç yüzune, is mürekkebiyle, başa kızın, sona erkeğin olmak üzere adları yazılir. Kabuğa boydan boya, ya kırk bir «sin», ya da yetmiş «mim» yazılır. Harfler yazılırken, herharfin yazılışında kızın adı söylenir. «bağladım ya Hu» denip sağa, sola üflenir. Sonra, kabuk, gene koparılmadan, üstüste üç kez katlanır. Bir muşambaya sarılır. Ağırca bir taşın altına kanarak, iyice bastınhr. Ortaya yassı bir nüsha (muska) çıkar. Bu muska, ‘bir ‘kırmızı beze sarılıp dikilir. İki gün güneşe ya da gece aya karşı damda saklanır. Yetmiş «hü» çekilerek ordan alimp, gerdekten bir gün önce, geceleyin, gizlice, kızın gelin olacağı evin kapısının eşiğinin altına saklanır.
Kız, muskanın üstünden üç kez geçince, bağlanır. Muska oradan alınmaz da, kız gelin olduktan sonra üstünden yetmiş kez geçerse, cinlerle sevişip gebe kalır, sonra doğurarnaz, ya da doğururken çok büyük acı çeker, ölüme bile sürüklenirmiş. Büyünün sürüp gitmesi isteniyorsa, aradan kırk gün geçmeden, daha doğrusu kız üstünden yetmiş kez geçmeden, muska konduğu yerden alınıp, başka bir yere konur. Muska orada buİunduğu sürece, kız bağlı kalırmış. Bu büyü çözülmez de, kız ölür ya da çıldınr, büyüyü yapan da bilinirse yedi kurşun, ya da yedi bıçak yarası ile öldürülmesi gerekir. Yoksa başına gelecek yıkmun önüne geçilmezmiş.
Bu büyünün korkunçluğu yüzünden, yapan bir süre sonra muskayı koyduğu yerden alır, ateşte yedi <<Elhaın>> okuyarak yakar, gelin çözülür. Büyü anlaşılır, yapan, bilinmezse, çözülmesi için şöyle yapıhr:
Kırk çeşmeden birer yudum, yetmiş dereden birer küçük kaşık su alınır. Bir kğıdın üzerine mor mürekkeple yetmiş <Kulhuvallah» yazılıp bu suya. atılır. Eriyip su bulanıncaya değin ezilir. Sonra, bu sudan yedi yudum gelme, yedi yudum güveye içirilir. Kalan su, bir kazan ilik suya katılır, bu su ile gelin-güvey yıkanır, sonra üçer rikaat namaz kılar, o günün gecesi işler de düzelirmiş.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Şeytanlar Kötü Kokuları mı Severler? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Comments

  1. emine dedi ki:

    Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Olcay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

  2. mehmet akif dedi ki:

    Kırşehir merkezden ben mehmet akif. Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-07-2018 10:34:29

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask