Sabun büyüsü bana da lazım oldu


Daha önce bir komşumuz sabun büyüsü hakkında anneme bir şeyler anlatıyordu o günlerde aklımda kalmış. Tabii ki Daha sonra bana lazım olacağı hiç aklıma gelmemişti o yüzden çok dikkatli dinlememiş değil mi fakat yıllar sonra işime yarayacağını şu an birisi söyledi kesinlikle düşünemezdim. Evliliğimde bazı sorunlar yaşamaya başlamıştım eşimin başka bir kadınla ilişkisi olduğu için gerçekten çok büyük problemler içindeydim. Aileme de durumu anlatamıyorum çünkü insanların diline düşmek istemiyordum ki kendi ailem bile olsa bir laf söyleseler canım sıkılacaktı.
Herkesten gizledim
Her şeyde olduğu gibi çok güçlü bir kadın olduğum için bu sorunu da tek başıma çözmek istedim. Ne eşime bir şey belli etti ne de yakın arkadaşlarıma bu konudan bahsettim. Sadece sabun büyüsü hakkında biraz araştırma yaptım çünkü bu konuyu tek başıma çözmeye kararlıydım. Medyum Olcay ile de sabun büyüsü araştırması yaparken tanıştığım ve kendisinin resmi telefon numarasını da internetten buldum. Resmi 0532 367 13 25 nolu hattını aradım. Hemen cevap ver diye ve sağ olsun bana bu konuda yardımcı oldu.
Aramakla doğru şeyi yapmışım
Gerçekten de yıllar önce duyduğum gibi sabun büyüsü çok etkili bir büyüydü. Benim eşim üstünde de çok kısa süre içinde etki etti. Eşim birlikte olduğu diğer kadından sessiz sedasız ayrıldı ve hiçbir şey olmamış gibi bana da bir şey belli etmeden evliliğimizde çok güzel bir şekilde devam ettik.

Bir önceki yazımız olan Sabun büyüsünü araştırdım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.