Burdasınız: Ana Sayfa » Bağlama Büyüsü, Papaz Büyüsü » Papaz Büyüsü Nasıl Çözülür

Papaz büyü hakkında bir çok soru ve nasıl çözülceği hakkında bir çok mail ve telefon almaktayız.İlk olarak şunu söylemeliyiz papaz büyüsü bir tılsım ile yapıldığında dolayı hiç bir tılsım normal bir kişi tarafından çözülmez.Bu sebepe eğer papaz büyüsü kendiniz çözmek için yöntemler arıyorsanız internet üzerinde okuyacağınız bir çok bilgi yanlıştır.Gerek papaz büyüsü olsun gerekse diğer tılsımların kendilerine özgü bozma yöntemleri vardır.

Eğer bunu normal bir kişi yapabilseydi büyünün,tılsımın ve vefklerin hiç bir hükmü kalmazdı.Ülkemizde Papaz büyüsü gerçekten yapabilen hoca sayısı çok azdır ve aynı şekilde bunu bozabilcek medyumda sadece bir kaç tanedir.Medyum olcay gere k ülkemizde gerekse dünya’dan bir çok kişi tarafından sadece papaz büyüsü bozmak amacıyla gelen bir çok kişi mevcuttur.

Papaz büyüsü bir tılsım topluluğunun ismidir.Bu kategoride bir çok papaz büyüsü yöntemi bulunmaktadır.Bunların hepsi amaçlarına ve niyetlerine göre ayrılmaktadır.Örnek ayırma papaz büyüsü’de bulunmaktadır.Bunun amacı ve niyeti tamami ile kişileri ayırmak yada kişiyi işinden,evinden,ülkesinden ayırmak için yapılır.Yine bunu bozmak için kendine özel ve zaman isteyen yöntemleri bulunmaktadır.

Papaz büyüsü bağlama için yapılan en kuvvetli tılsımdır.Evli bir kadının kocasını elinden almak için yapılan bu büyü yaptırsa bu erkeği kendine bağlaması manasına gelecektir ki bu yuvanın yıkılmasına ve erkeğin diğer kadına gitmesine sebebiyet verecektir. Bu durumda Evli kadının kocasına yapılan bu büyüyü bozması için kendi adet kanının son damlalarını içirir ve büyü bozulur. ancak bu o kadar kolay değildir ve işi bilen tek medyum-hocadan yardım almalıdır.

Eğer doğru yollar ile yapılırsa papaz büyüsünü bozmak oldukça kolaydır.Bir çok ilim irfanı yıllarca kitaplarında Papaz büyüsüne karşı alınabilcek önemleri detaylı olarak anlaşmışlardır.Papaz büyüsü yapılan kişi anlanız çok kolay olur.Sanki yeni doğmuş birisi olarak bütün karakterleri değişir.Papaz büyü yapılan kişiyi anlamanın en kolay yolu kişi en sevdiği yemekten artık nefret edercesine midesi bulanırcasına tiksinmesidir.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 id=”2400″ title=”Başlıksız”]
 

Bir önceki yazımız olan Sevdiğimi Bana Nasıl Bağlarım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Comments

 1. eda dedi ki:

  esimle bana buyu yapildigini soyluyolar birisi bize ayirma buyusu yaptirmis bi papaz yapmis bunu bu konuda bilgi almak istiyorum

 2. Ayşegül dedi ki:

  Ben acil papaz büyüsünü çözdürmek istiyorum lütfen yardım edin

 3. can dedi ki:

  Selam,

  bana büyü yapildigini biliyorum, söylendigi gibi 5-6 yil icinde herseyimi kaybedecegim ve kaybettimde.
  Ailemden ayrildim, evimi, isimi, acikcasi herseyimi.
  Bildigim kadari ile ic camasirim bir kadin tarafindan okunup mezara gömülmüs.
  Hangi ise el atiyor isem, olmuyor, olmasi gereken birsey bile olmuyor.

  Umarim bir fikriniz vardir.

  tskrlr

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask