Burdasınız: Ana Sayfa » Dualar » Kocaya istediğini yaptiran dua

Kocanız çok sinirli ve sizi hiç bir şekilde dinlemiyormu kocanız ile sürekli kavgalar yaşıyor ve kocanız dışarda olan kötü niyetli kişilerden devamlı etkileniyorsa bugün sizler ile paylaşıcağımız dua ile kocanızın içine huzur ve sakinlik vericeksiniz.Dua’nın etkileri arasında  son zamanlarda kocanız sizi rüyasında görmeye başlıycaktır

Etrafınızdaki kişilere şifin görünmek için sizin söylediklerinize razı gelmek için okunacak dua aşağıdadır.Halk arasında diğer bir adıyla dil bağlama duası olarak bilinen bu dua gerçekten etkilileri ile halk arasında yıllardan beri sürekli olarak okunan bir duadur.Birde bu yönde dualarla okuma yapabilirsiniz. Kerime şu şekilde okunur:

Lâ ilâhe illâ ente, Allahümme estağfiruke lizenbî ve es’elüke rahmeteke, Âllahümme zidnî ilmen, velâ tüziğ kalbî ba’de iz hedeytenî ve heblî min ledünke rahmeten inneke ente’l-vehhâb.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  1. Aşık Kız dedi ki:

    Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Olcay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Olcay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask