Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Kocanız ile Aranın Düzelmesi İçin Dua

Kocanız ile aranızı bozmak isteyen kişiler amaçlarına ulaştımı,artık şiddetli tarşımalarınız mı var ve ne yapacağınız bilmiyorsunuz aşağıda sizler ile paylaştığımız dua ile bir çok işi kocasıyla arasından olumlu gelişmeler olmuş ve düzelmiştir.Özellikle bu dua birbirlerini sevmeyen şiddetli geçimsizlik olan kişiler arasında Nisa Suresinin mübarek ayetlerini tam bir taharet ve inançla misk ve safran mürekkebiyle yazılıp uygulamalı ve vefk tılsımı ile güçlendirilmelidir.

Serap Eren:Merhaba Hocam ilk önce şunu söylemek isterim ki siz Ülkemizde bu konuda insanlara gerçekten yardımcı olmak isteyen tek kişisiniz bence uzun süredir kocam ile aram çok kötü devamlı kavga ediyoruz ve huzursuzluk çıkıyor işin aslı artık birbirimize olan sevgimiz bitmiş durumda idi bermiş olduğunuz dua boş zamanlarımda bol bol okudum ve manevi bir huzur aldım teşekkür ederim

Ercan Sinar:Hocam bu dua yüzünden mi bilmiyorum ama eşim ile aram çok olumlu bir şekilde düzeldi ve eve geri döndü
Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya allahü ya allah….

Okuduğun kağıdı katlayıp bir gevşenlik içine koy ve boynunda taşı . Ferdası zaman tekrar okunacak olursa tekrardan bu kağıda okunacak.Bu dua günde 44 kere okunur. ilk 5 okumakda diyor sevdiğinin aklı seni düşünmeye başlar.10 a geldiğinde arasında zonklamak olabilir senin düşüncelerin.20 ye geldiğinde sana karşıt manasız sevgi besler.sanki ağrılı olmak buna benzer gözleri seni mütefekkir .44 ü tamamladığında sana aşık olabilir .Okumayı bırakmayın biryerde karşıt koyamaz ansızın bire aşık olmasına kendide kendisine inanamaz gerekirse üst üstüne hergün okuyun .

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Şeytanlar Kötü Kokuları mı Severler? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

6 Comments

 1. Mulberry dedi ki:

  Merhaba Olcay hocam vermiş olduğunuz bilgiler için teşşekür ederim olcay hocam benim size sorum benim eşim bir kaç kötü niyetli insan yüzünden aramız çok kötü yakın çevremden bir kaç kişiden sizin adınızı duydum acaba ben bu dua kendi kendime okuyabilirmiyim vefk tılsımı nedir

 2. ali dedi ki:

  Hocam esimle bosanma asamasindayiz 7 senelik evliyiz 2 tane evladimiz var esim benden sogudugunu söylüyor esimi cok seviyorum yuvamin yilikilmasini istemiyorum esim simdi 2 aydir annesinin yaninda allah rizasi icin yardim edin hocam…

 3. huriye dedi ki:

  Hocam banada yardım edin lütfen .Eşim iddaa oynuyor sürekli ve eşim bizle ilgilenmiyor sürekli iddaa biryaşında kızımız var onla bile ilgilenmiyor eşimle aramın düzelmesi için ve bizle sürekli ilgilenmesi için bir dua var mıdır varsa banada yardım edin nolur

 4. halil ibrahim dedi ki:

  Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Olcay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Olcay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 5. erhan dedi ki:

  Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir olcay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 6. bilal barış dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son olcay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki olcay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var olcay hocam.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask