Kocanın Kalbini Mühürleme Büyüsü

Kocanın Kalbini Mühürleme Büyüsü, kocanızın kalbini içinde siz varken mühürleyin ki sizden başkası ne girsin ne de siz o kalbin içinden çıkın. Güzel büyülerdendir etkili ve kalıcıdır. sevdiğiniz kişinin size aşık olmasının en kolay yoludur aşk büyüsü. Kocanın kalbini mühürleme büyüsü konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü ile Yapılabildiği Söylenen Bazı Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 2641 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
19 Hayır

“Kocanın Kalbini Mühürleme Büyüsü” için 16 yorum var.

 1. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

 2. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 3. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

 4. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 5. Eşim beni sürekli başkalarıyla aldatıyordu. Sürekli affediyordum bir daha yapmayacağım diyordu. Ben de saf gibi inanıyordum ona. Hep şeytana uydum bir daha olmaz söz diyordu. Aradan zaman geçince yine aynı. Ben de Medyum Dolunay hocama kocanın kalbini mühürleme büyüsü yaptırdım. Eşim şimdi evden bile çıkmak istemiyor.

 6. Eşinizi kendinize bağlamak istiyorsanız onun kalbini kendinize bağlamanız gerekir. Bu durumu başaran biri olarak kesinlikle Medyum Dolunay hocamı öneririm. Kocanın kalbini mühürleme büyüsü yaptırıp eşini hem eve hem kendine bağlama şansın var. Bu durumu değerlendirmek gerek. Fırsatları kaçırırsanız mutluluğu da kaçırırsınız çünkü.

 7. Medyum Dolunay hocam işinde başarılı ve güvenilir olan nadir insanlardan biri. Kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve derdinizi rahatça anlatabilirsiniz. Bana pek çok kez yardımcı oldu. Kocanın kalbini mühürleme büyüsü için görüştük en son olarak. Gerçekten inanılmaz iyiydi. Kısa sürede etkili bir büyüydü. İçimi çok rahatlattı.

 8. Eşimi önce eve bağladım. Bunun için Medyum Dolunay hocam bana yardım etti. Eşim eve bağlandıktan sonra hocamdan bir de kocanın kalbini mühürleme büyüsü yapmasını istedim. Sağ olsun onu da kısa sürede işleme soktu. Sonuç mükemmeldi. Tutmayan işlemi yok hocamın. Allah bin kere razı olsun kendisinden. Resmen dert ortağım oldu.

 9. Kocanın kalbini mühürleme büyüsü yaptıracak olan kişiler kesinlikle Medyum Dolunay hocam ile irtibata geçmelidir. Eğer işlemlerinizin kesin sonuç vermesini istiyorsanız zamanınızı başka insanlarla boş yere harcamamanızda fayda var. Çünkü bu işler herkesin yapabileceği türden bir şey değil. Deneyimli birini tercih ermek en doğrusu.

 10. Kayınvalidem eşimi sürekli dolduruyordu. Çocuğumuz olmadığı için benim yerime başka bir kadınla evlenmesi gerektiğini söylüyordu. Bu durum beni çok üzüyordu eşim sanki benden uzaklaşmış gibiydi. Medyum Dolunay hocama danıştım. Kocanın kalbini mühürleme büyüsü yaptırmak istediğime karar verdim. Sağ olsun işler çok yolunda gitti.

 11. Medyum Dolunay hocamdan öncesinde sınavlarımda başarılı olayım diye yardım istemiştim. Kendisi bana o zaman birkaç dua yazmıştı ve çok işe yaramıştı. Çok başarılı olmuştum. Sonrasında evlendim. Evlilikte bazı problemlerim oldu. Kendisinden kocanın kalbini mühürleme büyüsü istedim hemen işlemlere başladı. Etkili bir son olacağından emindim. Öyle de oldu gerçekten.

 12. Kocanın kalbini mühürleme büyüsü evde tek başınıza kendi malzemelerinizle yapabileceğiniz bir şey değil. Bunun için gerçekten iyi bir araştırma yapıp bu işlerde iyi olan biri ile konuşmak gerekir. Medyum Dolunay hoca tam da böyle bir insan. Hem işinde çok iyi hem de danışan kişilere çok yardımcı oluyor.

 13. Medyum Dolunay hocamı senelerdir tanırım. Hem kendim için hem de yakın çevrem için pek çok kez görüştük. En son bir arkadaşım için gittik kendisine. Eşi ile aralarında problem vardı. Kocanın kalbini mühürleme büyüsü yaptırabilirsin dedim. Arkadaşım olumlu baktı bu düşünceye ve hocamdan randevu aldık. Arkadaşım büyünün etkisine resmen çok şaşırdı.

 14. Kocanın kalbini mühürleme büyüsü nasıl yapılır kime yaptırılır çok araştırdım. Yaptırmam şarttı. Hayatımın düzene girmesi için bu işin bir an önce iyi bir sonuca ulaşması gerekiyordu. Ben de Medyum Dolunay hocama denk geldim internetten. Hemen telefon ve mail adresini alıp kendisine ulaştım. Hayatıma yön verdi resmen. Kısa sürede beni toparladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir