Kocamın Ellerimden Kayıp Gittiği Kötü Günler


Henüz yeni evli olmamıza rağmen eşimin bana karşı aşkından, sevgi ve ilgisinden eser kalmadığını fark ettim. Bana deliler gibi âşık olan o adam gitmiş, yerine sevgisiz, ilgisiz, isteksiz ve beklentisiz bir insan gelmişti. Eşimdeki bu değişiklik sadece ev ortamını germekle kalmıyor aynı zamanda iş yerinde de çalışma motivasyonunu düşürüyordu. Son zamanlarda işleri de kötüye gitmeye başlamıştı. Artık ilişkimizin sonuna geldiğimizi düşünmeye başladım fakat beni sürekli itip kakmasına rağmen onu hala çok seviyor, geri kazanmak istiyordum.

Kocamı kaybetmek istemiyordum

Mutsuzluğumun herkes farkındaydı. Evliliğimi kurtarmak adına herkes farklı bir fikirle karşıma çıkıyordu. Bu fikirlerin içerisinden en cazip geleni bana göre büyü yaptırmak oldu. Bir arkadaşımın Medyum Olcay’la iletişime geçmemi tavsiye etmesi üzerine doğrudan 0532 367 13 25 nolu hattı aradım. Hocamıza eşimin değişiminden, bana karşı olan ilgisiz ve sevgisizliğinden, evliliğimizin bitme noktasına geldiğinden fakat kocamı kendime bağlamak istediğimden bahsettim. Bunun üzerine bağlanma büyüsü çalışmasına başlayacağını söyledi. Bu şekilde eşimin bana sevgi duyup sonsuza dek bağlı kalacağından bahsetti. Duyduklarım karşısında gözlerim doldu. İhtimal dahi veremeyeceğim durumların gerçekleşebileceğini düşünmek inanılmazdı.

En güvenilir Medyum

Zaman içerisinde öncelikle eşimin bana karşı olan tavırlarında yumuşama gözlemledim. Daha sonra gelişen süreçte fazlasıyla bağlı, beni seven, üzerime titreyen, her şeyden çok beni düşünen bir kocaya dönüştüğünü gördüm. Bunlar benim hayal dahi edemeyeceğim şeylerdi fakat bizzat gerçekleri yaşıyordum.

Bir önceki yazımız olan Kocamın Çapkınlıkları Sonumuz Olacaktı başlıklı makalemizde Kocamın Çapkınlıkları Sonumuz Olacaktı hakkında bilgiler verilmektedir.