Kocam Bambaşka Biri Olmuştu


Çok mutlu süren evlilik hayatım anlayamadığım bir takım sebepler nedeniyle bitme noktasına gelmişti. Bana bağlılığından emin olduğum kocam her geçen gün biraz daha değişiyor, günden güne benden uzaklaşmaya başlıyordu. En sonunda eşimin yatağı terk etmesi ben de tarifi olmayan yaralar açmaya başladı. Gündelik hayatımızda kopukluklar yaşamakla kalmamış aynı zamanda özel hayatımızdaki bir takım durumlarda tamamen bitmişti. Doğal olarak aldatıldığımı ve bu yüzden bana karşı sevgisinin tükendiğini kısa süre sonra da beni boşayacağını düşündüm. Fakat içimden bir ses farklı bir şeylerin buna neden olduğunu fısıldıyordu.

Kocama büyü yapılmış

Çok yakın bir dostum kocama büyü yapılmış olabileceğini ve bu büyünün bozulması gerektiği konusunda beni uyardı. Bundan emin olmak adına güvenilir bir Medyuma danışma ihtiyacı hissettim. Birkaç günümü internette arayış içerisinde geçirdim ve sonunda Medyum Olcay’ı aramaya karar verdim. Büyü konusunu ciddiye alan biri olduğum için güvenebileceğim bir insan olması benim için en önemliydi. Hocamıza durumumuzdan bahsettim. Kocama büyü yapılıp yapılmadığını öğrendikten sonra bana geri dönüş yapacağını belirtti. Hocamız ile bir sonraki görüşmemizde kocama yumurta büyüsü yapılmış olduğunu öğrendim.

Medyum Olcay Büyüyü Bozdu

Sevgili hocam muazzam çalışmalarının sonucunda kocama yapılmış olan kötü büyüyü bozdu. Kocamın eski haline dönmesi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşti. Özel hayatımız tıpkı eskisi gibi canlı, hareketli ve aşk dolu olmaya başladı. Eşinde olumsuz anlamda değişim hisseden, evliliği üzerinde kara bulutlar olan herkesin 0532 367 13 25 nolu numaradan hocama ulaşmalarını tavsiye ederim.

Bir önceki yazımız olan Kız Arkadaşım Beni Terk Etti başlıklı makalemizde Kız Arkadaşım Beni Terk Etti hakkında bilgiler verilmektedir.