İstenmeyen Gelin


Kocamın ailesi tarafından hiç benimsenmedim. Kayınvalidem ve görümcelerim tarafından hep itilip kakıldım ve onca yıl evliliğimi koruyabilmenin mücadelesini verdim. Fakat ne kaynanam ne de görümcelerim uyguladıkları baskı ve kötülükten asla vazgeçmiyorlardı. Maddi durumumuz kısıtlı olduğundan farklı bir eve taşınamıyorduk. Dolayısıyla düşmanlarıma yakın oturmak zorunda kalmıştım. Sürekli evime gelip gidiyorlardı. O dönem aynı zamanda evimin farklı köşelerinde ve bazı giysilerim üzerinde yağ lekesine benzer izler görmeye başlamıştım. Ardından sürekli yaşadığım baş ağrıları sonunda migrene dönmüştü. Daha sonra çok daha beter hastalıklar yüzünden yataklara düştüm.

Evimde ve kıyafetlerimdeki yağ lekeleri

Evimde ve kıyafetlerimdeki yağ lekeleri, kocamla kavgalarımız, sürekli hastalanıp yataklara düşüşüm ben de iyice şüphe oluşturdu. Bu olumsuzlukların kaynağını öğrenebilmek için bir medyuma danışmam şart olmuştu. Bunun üzerine bir komşumun aracılığıyla Medyum Olcay’la iletişim kurdum. Evimdeki garip durumları anlattım. Gördüğüm yağ lekelerinin domuz büyüsü olduğunu ve bunu kaynanam ve görümcelerim tarafından yaptırıldığını öğrendim. Hocamız, bunun çok tehlikeli bir büyü çeşidi olduğunu ve bir an önce büyünün bozulması gerektiğini söyledi.

Allaha şükür kurtuldum

Kendisinden Allah binlerce kez razı olsun. Evimdeki büyüyü bozup beni ve ailemi uçurumun eşiğinden çekip kurtardı. Büyü bozulmasaydı şuan da ben ve ailem ne durumda olurduk düşünmek bile istemiyorum. Siz de özel eşyalarınız veya evinizin farklı kısımlarında leke tarzında izlerle karşılaşırsanız vakit kaybetmeden 0532 367 13 25 nolu numaradan Medyum Olcay’la iletişime geçin. Bu büyünün fazlaca önemsenmesi gerektiğini unutmayın.

Bir önceki yazımız olan İlişkimin Kurtuluşu başlıklı makalemizde İlişkimin Kurtuluşu hakkında bilgiler verilmektedir.