Hayırlı Bir Kısmet İçin Okunacak Dua


Evlenmek isteyip devamlı kötü ve farklı kişiler karşınızı çıkıyorsa bu dua ile hayırlı bir eş bulmak için devamlı olarak okuyabilirsiniz.

Eğer bir kimse kendisinde sihir nazar ya da kısmeti bağlanmış olduğundan şüphe ediyorsa, bu dertlerden kurtulmak amaçlı bir pazartesi ya da perşembe gecesi sabaha karşı abdest aldıktan bir sonra tenha ve temiz bir ortamda kıbleye yönelir.öd ağacı ya da amber buna benzer hoş kokulu bir şey yakar ve odayı buhurlar . daha bir sonra niyet ederek (1001)defa hz. peygamber (s.a.v)’e ”allahümme salli ala seyyidina muhammedinil fatihıl ebvab.” salavat şerifesini oku***** gönderir bundan bir sonra … allahümme inni es’ elüke bi resulike muhammedin habiybike ve haliylike en tühallile ukdete.(burada kendinde huzursuzluk olanın adı söylenir.)an kısmetiha vekşit anha zulmetes sıhrı ve te’siral ayni ya hılale ukudu ve ya kaşifez zulmi ya allahü ya keriymü ya keriymü ya zel celali vel ikram. diyerek dua ederse allah’ın izni ile sihir ve nazar yok olur . kısmeti açılır .

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


4 Yorum

seda (15 Temmuz 2018)

Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Olcay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

Cevapla

emrah (21 Ekim 2018)

Selam herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım

Cevapla

ahmet çağrı (29 Kasım 2018)

Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Olcay hocayi buldum, irtibata gectim.Olcay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Olcay hocadan razı olsun.

Cevapla

elif (16 Ocak 2019)

Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım

Cevapla