Gideni Bağlama Büyüsü


Oldukça keskin bir bıçak, kama, kılıç, neyse, alınır. Üstüne, bağlanmak istenen sevgili adı okunup üflenerek eğe ile ağzı köreltilir. Eğeyi sürdükçe niçin, kimin için yapıldığı söylenir. Eğenin her itilişinde «Ya Allah», geriye doğru çekiişinde «Ya İlh» denir. Bunlar üçer kere söylendikten sonra, üçer kez, «Ya Settar, Ya Cebbar» denir, sonra, ağzı körelti!en araç gizlice bir yere konur. Aracın keskin yanı gerdek yapılacak evin bulunduğu yöne çevrik olur. Bıçak orada durduğu sürece, büyü etkisini gösterir.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


8 Yorum

fatma (10 Şubat 2016)

Esimin benim yanima gelmesini ailesini birakmasini onlardan sogumasini istiyorum

Cevapla

fatma (10 Şubat 2016)

Bana yardimci olun nolur

Cevapla

Yurda (03 Ağustos 2016)

Eşimin bana köpek gibi asik olmasını bensiz nefes almasın beni düşünmediği bu ani bile olmasın benim bir damla göz yaşım için dunyakari yiksin beni cook kiskansin benim askimdan deli divane olsun eşimin adı hakan ben onu çok seviyorum ama o hep beni aldatıyor göz göre göre inkar ediyor birde eşim çok yalan konuşuyor herkese yalan konuşmasını istemiyor çünkü kendi söylediği yalana bir süre sonra oda inanıyor bu konuda insanlarla tartışıyor hayal pire gibi birşey olmayan şeyler inanıyor denize inandiriyor ve sen bunu bile bile inanıyordum yoksa tartışıyor aşk delisi olsun kara sevdaya tutulsun

Cevapla

Funda (02 Ocak 2017)

Giden sevgilimin yeni sevgilisinden ayrılıp bana gelmesini istiyorum gözü bağlansın benden başka kimseyi görmesin

Cevapla

selim (13 Mayıs 2018)

Olcay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Olcay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Olcay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

Cevapla

ayşegül (13 Eylül 2018)

Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten olcay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda olcay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum olcay beyi tavsiye ederim..

Cevapla

sevil (17 Eylül 2018)

İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Olcay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Cevapla

mürsel (26 Eylül 2018)

Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Olcay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Olcay hocamdan razı olsun.

Cevapla