Etkili Aşk Büyüleri

Bir kimse istemeyerek birine tutulur, onun bu durumu çevrede iyi karşılanmaz, dedikodulara yol  açarsa bundan kurtulmamn yolları vardır. Konu komşuca istenmeyen, beğenilmeyen birini sevmeye «aşk derdi» diyen hocalar, cinciler vardır. Sözgelişi bir genel kadına tutulmak, yaşlı (bir erkeğe ya da kadına aşık olmak, çok çocuklu kadınların arkasından koşmak bg. durumlar ‘bir «aşk derdi» olarak yorumlanır.

Bunlar genellikle «aşk» değil de (bir <dert» sayılır. Iler]emiş yaşta erkek yada kadınların başına gelen aşklar da bu türdenmiş.
Kendini Tanrı yoluna veren, bütün gününü gecesini ibadetle, Tanrıya yalvarıp yakarınakla geçiren <Hak aşskları»nda böyle bir durum olmazmış. «Aşk derdi» insanın yüzünü karaya çıkarıcı, kötü bir durum olarak nitelenir. Özellikle evli kimselerin başına gelirse kötüye yorumlanır.
Bu aşk derdinden kurtulmanın tek yolu !hocaya, cinciye gidip okunmak, onun uygun göreceği işlemi yapmaktadır. Bu konuda; aşk derdine yakalananın kendi kendine yapabileceği bir iş yoktur. Bütün iş cincinin, hocanm «nefes»indedir.

Aşk derdine yakalanan güvendiği bir cinci ya da hocaya gider, içini olduğu gibi anlatır, en küçük bir ayrıntıyı bile gizlemez. Hoca kendisine başvuranı iyice dinledikten sonra, onun yaşına göre bir işleni düşünür. Muska yazmak, okuyup iiflemek, göğüse, göbeğe, uygun görülecek ‘başka yerlere «ayet», gerekirse «sure » yazmak bg. yalnız hocanın ‘bileceği bir iştir. Ancak genel olarak  birkaç işlem vardır:
1 .
Kur’an’m .Meryern Süresi  bir kağıda yazılır, kağut yedi besmele çekilerek bir küçük taşlık  suda iyice ezilip eritilir. Ortaya. çıkan renkli sudan üç yudum içildikten sonra kalanı, gene yedi besmele  çekilerek azar azar başa dökülür. Dökülen  suyun yukarlarına aşağı göğüse, sırta doğru inmesi gerekir. Bu işlem üç sabah uygulanır.
2 .
Aşkından kurtulunmak istenen kimsenin saçı’ndan üç tel alınıp  besmele çekilerek yanan ocağa atılır, ocağa karşı yedi kez derin derin soluk alınıp verilir. Bu işlem de üçer gün ara ile üç kez uygulanır. Ancak bu işlem yapılırken, aşkından kaçınilan ‘kimsenin, adı yedi kez söylenip «lanet>>. diyerek ocağa üflenir. Bu «lanet» de yedi kez söylenmelidir.
3 .
Eşeğin kuyruğundan kesilmiş yedi kil avuç içinde oğuşturulup küçük bir yumacık durumuna getirilir, kimden soğunmak isteniyorsa onun adı üç kez söylenir, her söylenişte «tuuu» ‘diye ocağa üflenir.

4
Aşkından kaçınılan kimsenin adı bir taşın üstüne yazılır, sonra taşa işenerek yazı silinir. Bunu yaparken de yedi kez «ttıuu» söylenip sağa sola, öne, arkaya üflenir.
5
Kimden soğunmak isteniyorsa onun adı bir kirernit parçasına yazılır. Uç gün damda, ayaza, birakılir. Üçüncü günün bitiminde kiremit damdan alınıp üstüne falan edilir, ıssız bir yere bırakılır. Yağmur yağıp falan yazıyla birlikte dağılıp gidince istenen de olurmuş.
Bütün tbu işlemleııde kullanılan yazınin Arap yazısı olması gerekir. Koyu sofula.r Arap yazısını kutsal saydikları için ‘böyle bir işleme yanaşmaz, aşk derdinden kurtulmak için yalnız1 Tanrı’ya yalvarır, namaz kılar, dua ederler.

İlgili Başlıklar

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1462 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
17 Hayır

“Etkili Aşk Büyüleri” için 5 yorum var.

  1. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

  2. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

  3. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

  4. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

  5. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir