Burdasınız: Ana Sayfa » Aşk Büyüsü » Etkili Aşk Büyüleri

Bir kimse istemeyerek birine tutulur, onun bu durumu çevrede iyi karşılanmaz, dedikodulara yol  açarsa bundan kurtulmamn yolları vardır. Konu komşuca istenmeyen, beğenilmeyen birini sevmeye «aşk derdi» diyen hocalar, cinciler vardır. Sözgelişi bir genel kadına tutulmak, yaşlı (bir erkeğe ya da kadına aşık olmak, çok çocuklu kadınların arkasından koşmak bg. durumlar ‘bir «aşk derdi» olarak yorumlanır.

Bunlar genellikle «aşk» değil de (bir <dert» sayılır. Iler]emiş yaşta erkek yada kadınların başına gelen aşklar da bu türdenmiş.
Kendini Tanrı yoluna veren, bütün gününü gecesini ibadetle, Tanrıya yalvarıp yakarınakla geçiren <Hak aşskları»nda böyle bir durum olmazmış. «Aşk derdi» insanın yüzünü karaya çıkarıcı, kötü bir durum olarak nitelenir. Özellikle evli kimselerin başına gelirse kötüye yorumlanır.
Bu aşk derdinden kurtulmanın tek yolu !hocaya, cinciye gidip okunmak, onun uygun göreceği işlemi yapmaktadır. Bu konuda; aşk derdine yakalananın kendi kendine yapabileceği bir iş yoktur. Bütün iş cincinin, hocanm «nefes»indedir.

Aşk derdine yakalanan güvendiği bir cinci ya da hocaya gider, içini olduğu gibi anlatır, en küçük bir ayrıntıyı bile gizlemez. Hoca kendisine başvuranı iyice dinledikten sonra, onun yaşına göre bir işleni düşünür. Muska yazmak, okuyup iiflemek, göğüse, göbeğe, uygun görülecek ‘başka yerlere «ayet», gerekirse «sure » yazmak bg. yalnız hocanın ‘bileceği bir iştir. Ancak genel olarak  birkaç işlem vardır:
1 .
Kur’an’m .Meryern Süresi  bir kağıda yazılır, kağut yedi besmele çekilerek bir küçük taşlık  suda iyice ezilip eritilir. Ortaya. çıkan renkli sudan üç yudum içildikten sonra kalanı, gene yedi besmele  çekilerek azar azar başa dökülür. Dökülen  suyun yukarlarına aşağı göğüse, sırta doğru inmesi gerekir. Bu işlem üç sabah uygulanır.
2 .
Aşkından kurtulunmak istenen kimsenin saçı’ndan üç tel alınıp  besmele çekilerek yanan ocağa atılır, ocağa karşı yedi kez derin derin soluk alınıp verilir. Bu işlem de üçer gün ara ile üç kez uygulanır. Ancak bu işlem yapılırken, aşkından kaçınilan ‘kimsenin, adı yedi kez söylenip «lanet>>. diyerek ocağa üflenir. Bu «lanet» de yedi kez söylenmelidir.
3 .
Eşeğin kuyruğundan kesilmiş yedi kil avuç içinde oğuşturulup küçük bir yumacık durumuna getirilir, kimden soğunmak isteniyorsa onun adı üç kez söylenir, her söylenişte «tuuu» ‘diye ocağa üflenir.

4
Aşkından kaçınılan kimsenin adı bir taşın üstüne yazılır, sonra taşa işenerek yazı silinir. Bunu yaparken de yedi kez «ttıuu» söylenip sağa sola, öne, arkaya üflenir.
5
Kimden soğunmak isteniyorsa onun adı bir kirernit parçasına yazılır. Uç gün damda, ayaza, birakılir. Üçüncü günün bitiminde kiremit damdan alınıp üstüne falan edilir, ıssız bir yere bırakılır. Yağmur yağıp falan yazıyla birlikte dağılıp gidince istenen de olurmuş.
Bütün tbu işlemleııde kullanılan yazınin Arap yazısı olması gerekir. Koyu sofula.r Arap yazısını kutsal saydikları için ‘böyle bir işleme yanaşmaz, aşk derdinden kurtulmak için yalnız1 Tanrı’ya yalvarır, namaz kılar, dua ederler.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  1. mücahit dedi ki:

    Medyum Olcay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Olcay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask