Dört Boynuz Büyüsü


Hayatınızda yolunda gitmeyen bir aşk durumu varsa size tavsiyem hemen medyum Olca ile tanışıp, dört boynuz büyüsü yaptırmanızdır. Ben bunu aynen bu şekilde yaptım ve şu an o kadar mutluyum ki anlatamam. Etrafımdaki herkesin kıskandığı bir beraberliğim var. Açıkçası ağzımın içine düşen bir sevgilim olduğu için herkes ne kadar şanslı olduğumu söylüyor fakat işin aslı ben medyum Olcay’a gitmeden önce durumumuz pek de öyle değildi. Ama ben tabi ki bu durumu insanlara anlatmıyorum. Kimseye açık vermeyi istemem ve sevmem. Siz de vermeyin ve sorunlarınızı en etkili şekilde çözün.

Sevgilim Beni Aldatıyordu

İnsanların bana sırılsıklam aşık olduğunu gördüğü sevgilim aslında beni aldatıyordu. Yani epeyce bir kadınla beraber olduğunu biliyorum. Sürekli yakalıyordum ama sürekli inkar ediyordu. Ağzı çok iyi laf yapan biri olduğu için de beni bir şekilde kandırdığını düşünüyordu ama ben tabi ki kanmıyordum. Bu durum uzun süre böyle devam etti. Ya ayrılacaktım ya da büyü yaptırıp onu geri kazanacaktım. Ben ikinci yolu seçti ve gerçekten de medyum Olcay’ın 0532 367 13 25 numarasını aramam sayesinde doğru karar verdiğimi çok daha iyi anlıyorum.

Artık Kıymetimi Çok Daha İyi Biliyor

Açıkçası sevgilimdeki değişimlerin haddi hesabı yok. Öncelikle aldatma olayı tamamen bitti. Her şekilde hayatında ben varım ve benden başkasına yan gözle bile bakmıyor. Günde yirmi kez beni arıyor, hiçbir yere bensiz gitmek istemiyor ve evlenmek için başımın etini yiyor.

Bir önceki yazımız olan Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü başlıklı makalemizde Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.


4 Yorum

murat (08 Ağustos 2018)

Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Olcay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Olcay hocamdan razı olsun.

Cevapla

hatice nilden (12 Ağustos 2018)

Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Olcay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

Cevapla

muhammed taha (12 Ağustos 2018)

Medyum Olcay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Olcay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

Cevapla

volkan (12 Ağustos 2018)

Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Olcay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Olcay hocamdan razı olsun.

Cevapla