Domuz yağı büyüsünden korkmuştum


Geçtiğimiz sene kayınvalidemin bana büyü yaptırdığını düşünmeye başlamıştım çünkü ev temizlerken kapının üstünde garip bir yağ buldum önceleri anlamadım ama sonradan bir arkadaşım bu konudan bahsettiğim zaman bana domuz yağı büyüsü olabilir demişti ve bu da beni çok korkuttu. Hemen bu konunun doğru olup olmadığını öğrenebilmek için internetten domuz yağı büyüsü nasıl yapılır diye araştırma yaptım ve bulduğum her şeyi okuyup gördüğün videolarını izledim. Tabii ki okuduklarımdan sonra iyice korkmuştum.
Hiç bu kadar korkmamıştım
Okuduğum pek çok domuz yağı büyüsü nasıl yapılır isimli yazı bana büyük endişeler vermeye başladığında ben de soluğu medyum Olcay beyin yanında aldım. Onunla görüşerek bu konudan endişe ettiğini evde bir yapı olduğunu ve bunun domuz yağı olabileceğini söyledim. Kesinlikle kayınvalidemler şüpheleniyordum ama kimsenin günahını almak da istemiyorum belki de yanlıştı fakat Medyum Olcay bana gerçekten domuz yağı büyüsü yapıldığını söylediğinde neredeyse kalbim duracaktı. Kesinlikle kayınvalidemler şüpheleniyorum Ama kimsenin günahını Almak da istemiyorum belki de yanlıştı fakat medyum Olcay bana gerçekten domuz yağı büyüsü yapıldığını söylediğinde neredeyse kalbim duracaktı.
Kurtulduğuma memnunum
Allah’tan verilmiş sadakan varmış çünkü iyi Medyum Olcay Bey’in telefon numarasını bir arkadaşın bana vermişti ben de hemen vakit geçirmeden resmi ne oldu hattını arayarak onunla konuşma şansını bulmuştum. Bu sayede domuz yağı büyüsü nasıl yapılır konusundaki araştırma neticesinde Ben de bu sıkıntıdan kurtulmuş oldum. 0532 367 13 25 nolu numaradan kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Domuz yağı büyüsü için Olcay beyle görüştüm başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.