Değişen Bir Yaşam


Selam arkadaşlar. Çok sevmenin bedelini maalesef ödeyenlerden ve iyi niyeti kötü bir şekilde kullanılmış birisiyim. Kendimi kötü ve mutsuz hissetmek için birçok nedenim varken kendimi huzurlu hissedebilmek için hiçbir nedenim yoktu ve bu durum beni çaresizliğe, yalnızlığa itmekteydi. Uykusuz geceler, sıkıntıya sürükleyen düşünceler ile beraber neredeyse uçurumun kenarına gelmiş ve dipsiz bir çukura yönelen hayata sahip bir insanken bunun böyle devam edemeyeceğini düşünüp derdimi arkadaşlarım ile paylaşıyordum.

Umutsuz Olmayın

Yalnız kalmaktan korkan bir insan durumuna düşmüştüm çünkü yalnız kaldığım her saniye anılar ve düşünceler beni köşeye sıkıştırıp acı çekmeme neden oluyorlardı. Özel hayatıma ve aileme, çevremdeki insanlara asla konsantre olamıyordum ve bu durumun bende geri dönüşü olmayan, toparlanamayan psikolojik bir çöküntüye neden olmasından fazlasıyla korkuyordum.  Arkadaşlarımın tavsiyesi ile içinden çıkamadığım bu durumu aşmak için dua kapısına yöneldim tam bu sırada ise medyum Olcay hoca ile tanıştım. İnternet sitesinde dolaşırken birçok metin, kaynak ve bilgi okudum okudukça kendimi toparlamaya ve düzeltmeye başladığımı hisettim.

Yeni Başlangıçlara Açılan Bir Pencere

Devam eden günlerde ise 0532 367 13 25 numaralı hat ile irtibata geçerek tüm sıkıntılarımı paylaştım ve bana karşı olan yaklaşım beni çok rahatlattı. Her gün aldığım tesellilerden uzak, çözüm odaklı ve gerçekçi anlatımlar ile ruhumun kaybolduğu labirentten çıkış yolunu bulabildim.

Bir önceki yazımız olan Erkeklerden Korunmak İçin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.