Çekicilik ve seksilik için muska


Büyücülükte korkunç olarak nitelenen, değme kimsenin yapmak istemediği bir tür muskadır, genel geçerliği, etkisinin güçlü olduğu söylenir. Muska, sol koltuğun altında taşınır. Üzerinde taşıyanın adı yazılı olur. Ancak, bu yazı, iğne ile işlenir (iplikle).

Bu muskanın üzerinde «Allah», «Aıhmed», «Mu-rad – gibi adlar, «X», «10», «0», «.» «7» gibi sayılar, bir de «vav» harfleri vardır.

Başta görülen kara dörtgenin «Kâbe» deki kara taş olduğu söylenir. Sayılardan anlaşıldığına göre, bu büyünün kökeninde, çoktanncı dinlerden kalma inançlar saklıdır.

muska

Büyü yapılır, muska gösterildiği gibi düzenlenirken, yalnız, niçin yapıldığı, kim için yapıldığı söylenir. Başka bir işlem yapılmaz. Büyüyü yapan, muskayı kendi üzerinde taşır, kime yapmışsa, ona sık sık görünür. Cuma günleri görünmek doğru değildir. Onun dışında kalan ğünlerde, özellikle akşam üstü, muskayı üzerinde taşıyan öteki kimseye şöyle bir görünür, davranışlarıyla ilgi çekmekten sakınır, karşı-sındakinde kuşku uyandırmaktan kaçınır.

Büyünün etkisi kırk gün içinde kendini gösterir, insanın uykusu kaçar, bunalımlar, daralmalar geçirir, gücü azalır, üzerinde muska taşıyana karşı önüne geçilmez bir eğilim duyarmış. Muskayı taşıyanın, yıkanırken bile onu üstünden çıkarmaması, sevişirken üzerinde bulundurması gerekir. Bu büyüyü daha çok cinciler yapar, hocalar bundan korkarmış.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Bir Kadını Elde Etmek İçin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.