Büyü Çeşitleri

Büyüler iyi ve kötü olmak üzere yani ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılır. Birde kırmızı büyü vardır, bu da kara büyü gibi kötü büyüler sınıfına girer. Kırmızı büyüde kan ve kurban olduğu için adına kırmızı büyü denmiştir. İki tür büyününde kendine göre uygulama yöntemleri vardır. Ak büyüde daha şifalı yöntemler ve zararsız materyaller kullanılırken kara büyüde ürkütücü malzemeler vardır.

 

Aşk büyüsü ak büyüsü olsada papaz büyüsü gibi yöntemlerle yapıldığında kara büyüye girer. Ak büyüyü yaparken amaçlanan şifa ve rahatsızlıkların ortadan kalkmasıdır. Ak büyü ile kara büyü arasında amaç ve niyetten başka büyünün yapıldığı malzemelerde çok farklıdır. Ak büyüde çiçek, tohum gibi şeyler kullanılırken kara büyüde kan, mezar toprağı gibi malzemeler kullanılır.

 

Genel olarak büyülerin çeşitlerini sıralayacak olursak, Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Cazibe Büyüsü, evlenme Büyüsü, Ayırma Büyüsü, Kısmet Açma Büyüsü, Muhabbet Büyüsü, Nazar Büyüsü, Sevgi Büyüsü, Soğutma Büyüsü, Şirinlik Büyüsü vardır. Bunlar sadece en sık ve gene rastlanan büyülerdir.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap


© 2012 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask