Büyü Çeşitleri

Büyüler iyi ve kötü olmak üzere yani ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılır. Birde kırmızı büyü vardır, bu da kara büyü gibi kötü büyüler sınıfına girer. Kırmızı büyüde kan ve kurban olduğu için adına kırmızı büyü denmiştir. İki tür büyününde kendine göre uygulama yöntemleri vardır. Ak büyüde daha şifalı yöntemler ve zararsız materyaller kullanılırken kara büyüde ürkütücü malzemeler vardır.

 

Aşk büyüsü ak büyüsü olsada papaz büyüsü gibi yöntemlerle yapıldığında kara büyüye girer. Ak büyüyü yaparken amaçlanan şifa ve rahatsızlıkların ortadan kalkmasıdır. Ak büyü ile kara büyü arasında amaç ve niyetten başka büyünün yapıldığı malzemelerde çok farklıdır. Ak büyüde çiçek, tohum gibi şeyler kullanılırken kara büyüde kan, mezar toprağı gibi malzemeler kullanılır.

 

Genel olarak büyülerin çeşitlerini sıralayacak olursak, Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Cazibe Büyüsü, evlenme Büyüsü, Ayırma Büyüsü, Kısmet Açma Büyüsü, Muhabbet Büyüsü, Nazar Büyüsü, Sevgi Büyüsü, Soğutma Büyüsü, Şirinlik Büyüsü vardır. Bunlar sadece en sık ve gene rastlanan büyülerdir.

 

“Büyü Çeşitleri” için 2 yorum var.

  1. Evlenecegim kızı ailem istemiyor ama kizin ailesi istiyir
    Ne yapmalıyım
    Lütfen hocam yardım edin
    Aramız bozulmaya başladı

  2. Aşık olduğum kişi benim onu aldattığımı düşünerek beni terk etti ben aldatmadım biri ile msjlaştım msjlarımı gördü ama aldatma yok beni affetmiyor ve benden soğuduğunu söylüyor ben nasıl yapabilirim onu geri kazanmam için lütfen yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir