Bütün Güzle Şeyler Sabırdan Sonra Gelir


Merhaba kardeşler herkese keyifli günler diliyorum. Uzun süreli bir evliliğim var ve oldukça mutlu ilerleyen bir evlilik olmasına rağmen eşimle evde eksikliğini hala hissettiğimiz bir konu yüzünden mutlu günlerimiz yerini derde ve kedere bırakmıştı. Aşkımızın bir meyvesi olarak çocuk sahibi olmayı, bizden bir parçanın evimize neşe getirmesini çok istiyorduk fakat sonuca bir türlü ulaşamıyorduk. Amacımıza ulaşabilmek adına çok yol denedik ve her zaman sonuç bekleyen, sabreden taraf olduk. Sonuç alamadığımız, cevap beklediğimiz günler bizim için çok karanlıktı ve gün geçtikçe aşamadığımız bu sorun yüzünden evimizde huzursuzluk git gide daha fazla hâkim olmaya başlıyor bunun bir türlü önüne geçemiyorduk.

Güzel Günler Çok Yakın

Çevremdeki insanlar ile konuştuğumda bunların nasip ve istemek ile alakalı olduğunu söylüyorlardı ve yine sabretmeye devam etmemiz gerektiği konusunda sanki anlaşmışlarcasına üzerime geliyorlardı. Her zaman bir umut olduğuna dair olan inancım ise beni ayakta tutmaya devam ediyordu. Umudum sayesinde araştırmalarım bambaşka bir boyuta sürüklendi ve farklı yollar denemeye olan merakım arttı tam bu sırada internette hocamızın sitesine denk geldim. Birkaç günlük araştırma sonucunda 0532 367 13 25 numaralı hattı arayıp başımdan geçenleri anlattım.

Heyecanlı Bekleyiş

Medyum Olcay şikâyet konusuna gelecek olursak eğer kendisiyle alakalı hiçbir sorunum olmamak ile beraber bütün ön yargılarım kırılmış oldu. Hocamız ile konuşmamızın ardından hiçbir şey eskisi kadar mutsuz ve karanlık olmadı. Dualar ve inancımın yeniden yapılanmasıyla birlikte şu an 2 aylık hamileyim ve çok mutluyum.

Bir önceki yazımız olan Aile İçi Sorunlarımız Bitti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.