Birinin İlgisini Çekmek İçin Büyü


Bir dut ağacının üç dalından üç ayrı yaprak alınır, uçlan birbirine karşı getirilerek (birleştirilir. Üç yaprak ipek iplikle (iğne ile) bir daire çizercesine birbirine dikilir. Bu durum bozulmadan yapraklar iki tahta parçasının arasına konup tahtalar birbirine paslı çivilerle (üç ince çivi ile) çakılır, sonra yeşil bir beze sarılıp üç yerinden dikilir. Kadının ya da erkeğin (büyü kime yapılmışsa) adı, yetmiş yedi kez söylenip muskaya üfürülür, büyünün niçin yapıldığı söylenip göğe karşı yedi kez tükürülür. Sonra, ¡tahta büyü yapılan kimsenin evinin dışında, uygun (bir yere .gizlice çakılıp, bırakılır. Üç gece (bu işlemden sonra) büyü yapılan kimsenin kapısının önünde işenir. Soğuma sıcaklığa dönüşür, birleşme olanağı sağlanırmış.

Bu büyünün uygulanmasında, daha öncekilerde olduğu gibi, bütün işlemleri büyücü yürütür. Büyücü, isterse, kimini, büyü yaptırana uygulatır. Genellikle, kadınlar, kimi güç işleri yapamadıkları için, onların adına, büyücü gerekeni yapar. Bu büyüde, tanrının, kutsal varlıkların adlan anılmaz, büyünün uygulandığı sürece «bismillah» bile denmez.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Büyü ile Yapılabildiği Söylenen Bazı Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


3 Yorum

olaaaa (18 Mart 2015)

Hahahaha Hahahaha Hahahaha
işiycenmi kapıya hınzır seniiii
sana inanan mal varmı merak ediyom ka

Cevapla

yüksel (21 Mart 2018)

Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben olcay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin olcay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

Cevapla

ahmet mert (21 Mayıs 2018)

Olcay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Olcay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan olcay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

Cevapla