Birinin İlgisini Çekmek İçin Büyü

Bir dut ağacının üç dalından üç ayrı yaprak alınır, uçlan birbirine karşı getirilerek (birleştirilir. Üç yaprak ipek iplikle (iğne ile) bir daire çizercesine birbirine dikilir. Bu durum bozulmadan yapraklar iki tahta parçasının arasına konup tahtalar birbirine paslı çivilerle (üç ince çivi ile) çakılır, sonra yeşil bir beze sarılıp üç yerinden dikilir. Kadının ya da erkeğin (büyü kime yapılmışsa) adı, yetmiş yedi kez söylenip muskaya üfürülür, büyünün niçin yapıldığı söylenip göğe karşı yedi kez tükürülür. Sonra, ¡tahta büyü yapılan kimsenin evinin dışında, uygun (bir yere .gizlice çakılıp, bırakılır. Üç gece (bu işlemden sonra) büyü yapılan kimsenin kapısının önünde işenir. Soğuma sıcaklığa dönüşür, birleşme olanağı sağlanırmış.

Bu büyünün uygulanmasında, daha öncekilerde olduğu gibi, bütün işlemleri büyücü yürütür. Büyücü, isterse, kimini, büyü yaptırana uygulatır. Genellikle, kadınlar, kimi güç işleri yapamadıkları için, onların adına, büyücü gerekeni yapar. Bu büyüde, tanrının, kutsal varlıkların adlan anılmaz, büyünün uygulandığı sürece «bismillah» bile denmez.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir önceki yazımız olan Büyü ile Yapılabildiği Söylenen Bazı Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 885 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
18 Hayır

“Birinin İlgisini Çekmek İçin Büyü” için 3 yorum var.

  1. Hahahaha Hahahaha Hahahaha
    işiycenmi kapıya hınzır seniiii
    sana inanan mal varmı merak ediyom ka

  2. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  3. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir