Burdasınız: Ana Sayfa » Büyüler » Bir Kızın Kısmeti Açmak İçin Büyü

Bir kızın, «kısmetinin açılması» için, gerdek gecesi yeni gelinin duvağından ibır tel koparıp onunla kendine büyü yaptırması yararlı olurmuş. Köylerde çokluk düğünler cuma gecesi yapılır, gerdek cuma gecesi olur. Peygamberin (Muhammed’in) ‘bir cuma gecesi doğuşu yüzünden benimsenen, uygulanan bir inanç, bir gelenektir bu. Büyü yaptırmak isteyen kız, gelinin duvağından, gerdek odasına girerken, aldığı teli üç gün içinde cinciye götürür. Cinci teli aldıktan sonra üzerine üç düğüm vurur, uçlarını boş bırakır. Her düğümün üzerine büyü yaptıranın adını yedi kez söyleyip üfler. Kızın saçından üç tel alır, onları da dudak teli ile birbirine dolaştırır, sarar, yediye bükerek bağlar. Üç gün, günde yetmiş kez, «euzubil-lâh» der, yere tükürür. Üçüncü günün bitiminde telleri üç kat muşambayd, muşambayı yeşil yamaya sarar, otuz üç dikişle diiker, her dikiş vuruşta büyü yaptıran kızın adını söyler, «fatihu’l-kismet» der. (1) Kız, yapılan muskayı iki memesinin arasına gelecek biçimde ya boynuna asar, ya koynuna yerleştirir. Kırk gün içinde onun da bir isteyeni çıkar, evine görücü gelirmiş.

Bu büyüyü, yalnız, yaptıran kızla yapan cinci ya da hoca bilir, başkasının duyması, sezmesi bile büyüyü bozarmış. Başından nikâh geçmiş ya da kızlığı kalmamış bir kadının böyle bir büyü yaptırma olanağı yoktur, yaptırsa da istediği olmazmış.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

9 Comments

 1. selen dedi ki:

  mrb olcay hanim bekarim hayirli talibim gelmesi icin ne dualar esmalar onerirsiniz gorucu getirtmek icinde dua istiyorum simdiden tesekkurler cvp icin

 2. selen dedi ki:

  tekrar mrb bide bir hafta icinde gorucu gelmesi icin dua yazmissiniz nasil oluyorsa bana dua onerirmisiniz

 3. Ziya Doğramacı dedi ki:

  Merhabalar. Ben daha önceden Olcayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Olcay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Olcay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 4. berker dedi ki:

  Allah Olcay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Olcay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 5. adem dedi ki:

  Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Olcay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Olcay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 6. burcu dedi ki:

  Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Olcay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Olcay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 7. alper dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son olcay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki olcay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var olcay hocam.

 8. leyla dedi ki:

  Medyum olcay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Olcay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 9. kasım dedi ki:

  Merhabalar olcay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask