Bir kızı sevdiği kimseden soğutmak

Bir kızı sevdiği kimseden soğutmak için, üç hafta, cuma akşamları, yemeğine eşek sütü katılır.
Eşek sütü (bir şişeye konur, şişenin ağzı nıantarla tılcanır. Yetmiş «Ya kefil» söylenerek şişeye üflenir. Büyü yapılan kimsenin adı yedi kez, kimden soğutulmak isteniyorsa, onun adı kırk kez söylenip oturdukları evlere doğru üflenir. Sonra bir kağıdın üzerine üç «sin», beş «h», yedi «cirn» yazıhr, kağıt ıslatılarak küçük bir toprak biçimine sokulup kızın geçeceği yola atılır. Kız sütün karıştırıldığı yemeği yedikten sonra kğıdın üstünden üç kez geçerse, büyü etkisini gösterirmiş.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir önceki yazımız olan Kesin Ayırma Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1051 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
11 Hayır

“Bir kızı sevdiği kimseden soğutmak” için 5 yorum var.

  1. Görücü usulü ile biriyle tanıştırıldım. Ona yakınlık duymuyorum. Bu beni çıkmaza sürüklüyor. Aşık etme büyüsü ile bu durumu çözme niyetindeyim. Medyum Dolunay ile tanışmamla birlikte aşık etme büyüsü teklifimi ilettim. Beni kırmadı. Artık her şey daha güzel. Onu seviyorum ve mutluyuz.

  2. Yeni işe girdim. Patronumun bakışlarından çok rahatsızım ama bu işe de ihtiyaç duyuyorum. Patronumun başkasına yönelmesi için Medyum Dolunay’dan yardım aldım. Onun başkası ile arasına aşk büyüsü yaptırdık. Şimdi çok rahatım. Teşekkürler Medyum Dolunay.

  3. Bağlama işleminde hamaylı ile harikalar yaratan Medyum Dolunay ile tanışmak ister misiniz? Ben karımı bu konudaki talebim ile kendime bağladım. Medyum Dolunay harikalar yarattı. Siz de çekinmeden ona ulaşmayı deneyebilirsiniz.

  4. Lise aşkım seneler sonra karşıma çıktı. Ons karşı aynı duygular beslediğimi fark edince neden mutsuz olduğumu fark ettim. Onu geri getirmek için geri getirme büyüsü yaptırdım. Bunu yapan Medyum Dolunay’a minnet duyuyorum.

  5. Eski sevgilim beni en yakın arkadaşım ile aldatıyor. Bunu gözlerim ile gördüm. İkisine de nefret besliyorum. İkisini ayırma ve kendime aşık etme büyüsü yaptırdım. Bu konuda beni Medyum Dolunay yanıltmadı. Profesyonel bir iş çıkardı. Teşekkürler Medyum Dolunay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir