Bir Kızı Kendine Aşık Etmek İçin Büyü

nisanlimi-baglama-buyusuBir erkek kendisini sevmeyen bir kız ya da kadından yakınlık görmek, onu kendine çekmek isterse, gerekli büyüyü yaptırtmak için cinciye gider. Cinci, ilkin adım, yaşını öğrenip alınyazısının hangi yönde olduğunu anlamak için yıldızına, burcuna bakar. Bu iş üç gün sürer. Üçüncü günü yeniden cinciye gelinir. Cinci kendisine başvuranı ocağın yanma çizdiği bir dairenin çevresinde, yedi kez dolaştırır, her dolaşmada cinci «yâ sübhan, yâ sultan, yâ rahman» diye üç kez söyler, sağa, sola üfler. Sonra erkeği yere oturtur. Kur’andan bir küçük sure okuyup yüzüne üfler, kendisine Tanrıdan yardım diler, bir bardak okunmuş su içirir. Dördüncü günü erkek gene cinciye gelir. Cinci onu kıbleye döndürerek yüzüne üç damla su atar, her su atışta sıra ile «yâ rahman», «yâ şâfi», «yâ kâfi» deyip üfler.

Beşinci günü bütün koruyucu cinler çağrılır, ortaya konan bir tas suyun çevresinde toplanır. Erkek gözlerini kırpmadan suya bakar, cin ci suyun çevresinde dolaşır, boyuna «yâ hafi» deyip yere tükürür Bu arada erkeğin mutlu olması, dileğinin yerine gelmesi, çevresine yakışıklı görünmesi için dua eder. Dua çokluk «Yusuf» suresinin okunmasıyla olur. Bu işlem de iki gün sürer. Yedinci günü, cinci, Örneği şekil: 35’de görülen muskayı yazıp yedi kat muşambaya sarar, kırk bir dikişle diker, sonra yeşil bir beze sarar, erkeğe verir.

Erkek, muskayı dıştan görülmeyecek biçimde, göğsüne takar, üç gün ortalıkta görünmez, ondan sonra sık sık beğendiği kadınlar, kızlar arasında, onlara aldırmıyormuş gibi davranarak dolaşır, kimseye bakmaz. Kırk gün içinde istediği olur, kadınlar ona kendiliklerinden gelirlermiş.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3289 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
24 Hayır

“Bir Kızı Kendine Aşık Etmek İçin Büyü” için 14 yorum var.

 1. Kızın yada erkeğin kapısının önünden kimselere görünmeden alınan 7 adet küçük taş ayrı ayrı okunup üflenirken her taş için kızla erkeğin adı zikredilerek ‘’es sadakat’’ diye mırıldanılır. Ardından kızın yada erkeğin büyüyü yapana aşık olması için Allah’a yalvarılarak bir dua okunur… Sonrasında taşlarla büyü yapılanın evinin çevresinde 7 besmele çekerek 7 ayrı yere atılır. Ertesi gün şekli görülen muska hazırlanıp muskada bulunan çember içindeki boş yere aşık edilecek kişinin adı yazıldıktan sonra dışındaki boş yere kişi kendi adını yazar. 70 besmele çekip 3 defa kamer suresi okunduktan sonra sağa sola üflenerek muska dörde katlanır ve boş yüzlerden birine aşık edilen kişinin diğer yerine ise aşık edenin ismi yazılıp naylonlandıktan sonra büyü yapan kendine ait bir giysi parçasına sardıktan sonra iki kişinin isimlerinin harf toplamları kadar dikiş atılır. Kişi muskayı taktıktan sonra günde 3 vakit aşık olduğu kişinin evinin önünden geçmesi ve besmele çekerek sevdiğinin evine doğru üflemesi gerekir.

 2. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 3. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 4. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

 5. Bir kızı kendine aşık etmek için büyü araştırmaları yaparken Medyum Dolunay hocamı keşfettim. Önce hakkında yapılan yorumlara ve yaptığı işlemlere baktım. Bana yardımcı olabileceğini düşünüp kendisine mail attım. Bu arada mail adresi [email protected] isteyenler rahatlıkla ulaşabilir. Hocam inanılmaz başarılı işinde. Hiç pişman olmayacaksınız eminim.

 6. 35 yaşında bekar bir erkeğim. Ben de evlenmek istiyorum ama öyle önüme gelen her kızla değil. Hoşlandığım biri var ve ben onunla bir yuva kurmak istiyorum. Bir kızı kendine aşık etmek için büyü yapılabiliyormuş. Ben de Medyum Dolunay hoca ile tanıştım kendisine bu konudan bahsettim ve etkili bir sonuçla karşılaştım.

 7. Bir kızı kendine aşık etmek için büyü yaptıran çok insan vardır eminim. Ama bu yapılan büyülerin ne kadarının etkili olduğu tartışılır. Etkili bir büyü istiyorsanız önünüze gelene değil güvenli insanlara danışmanız gerekir. Medyum Dolunay hocam bu güvenilir insanların başında gelir. Kendisi işinde çok iyidir. Allah razı olsun.

 8. Nişanlımla evlenmek için gün sayıyorduk. Aramıza kötü insanlar girdi. Nişanlımın aklını bulandırıp benden soğuttular. Oysa beni çok seviyordu. Nişanlanmadan önce 4 yıl sevgiliydik. Aramızda hiçbir sorun yoktu. İnanılmaz iyi anlaşıyorduk. Onsuz yaşamayı düşünemiyordum. Benden soğuyunca bir kızı kendine aşık etmek için büyü yaptırman lazım dediler. Medyum Dolunay hocam bana yardımcı oldu. Evlendik çok mutluyuz.

 9. Medyum Dolunay hocam ile birkaç defa iletişime geçmiştim. İşinde ne kadar iyi olduğunu biliyordum. Arkadaşım bir kızı seviyordu ama kız asla ona yüz vermiyordu. Arkadaşıma bir kızı kendine aşık etmek için büyü yaptırabilirsin dedim. Kendisine bu fikir uygun geldi ve denedi. Sonuç gerçekten başarılıydı. Arkadaşım bile olanlara inanamadı.

 10. Bir kızı kendine aşık etmek için büyü yaptırmak gerekiyormuş. Tabi kız kendiliğinden bu durumu sağlamıyorsa. Medyum Dolunay hocama da ben derdimi açtım olanları anlattım. Kendisinden bana hemen yardım etmesini istedim. Sağ olsun kırmadı işlemlere hemen başladı. Kısa sürede etkili bir sonuç aldım. Teşekkür ediyorum hocam.

 11. Çok zor zamanlar geçirdim. Mutsuzluğu dibine kadar yaşadım. Geçsin diye bekledim ama kendim bir el atmayınca geçmedi. Medyum Dolunay hocam rastladım. Kendisi beni o kadar kötü durumlardan kurtardı ki anlatamam. Bir kızı kendine aşık etmek için büyü gerekli oldu kendisi onun için de bana yardımcı oldu. Çok sağ olsun.

 12. Sevdiğim kız Merve’nin başka bir sevgilisi vardı. O kişi Merve ile gönül eğlendiriyordu ama ben onu gerçekten seviyordum. Medyum Dolunay hocam sayesinde önce o adamın gerçek yüzünü görmesini sağladım. Sonra bir kızı kendine aşık etmek için büyü yaptırıp Merve’yi kendime aşık ettim. Şimdi çok mutluyum. Mutluluğu yakalamak için uğraşmanız lazım.

 13. Bir kızı kendine aşık etmek için büyü araştırmaları yaparken Medyum Dolunay hocama rastladım. İnternet üzerinden yorumlara ve yaptığı işlemlere baktım. Bana çok güvenilir geldi. Gerçekten de öyleymiş arayıp randevu aldım ve bana yardımcı oldu. İnanılmaz başarılı bir hoca. Tanıştığım için çok mutluyum.

 14. Medyum Dolunay hocama bir kızı kendine aşık etmek için büyü yaptırmak için danıştım. Bana gerekli olan işlemleri gayet açık bir şekilde anlattı. Ne yapmamız gerektiğini ne kadar sürede yapılacağını ve nasıl yapılacağını anlattı. Sonra da işlemlere başladık. Gerçekten tahmin ettiğimden iyi oldu her şey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir