Bir Kızı Kendine Aşık Etmek İçin Büyü


nisanlimi-baglama-buyusuBir erkek kendisini sevmeyen bir kız ya da kadından yakınlık görmek, onu kendine çekmek isterse, gerekli büyüyü yaptırtmak için cinciye gider. Cinci, ilkin adım, yaşını öğrenip alınyazısının hangi yönde olduğunu anlamak için yıldızına, burcuna bakar. Bu iş üç gün sürer. Üçüncü günü yeniden cinciye gelinir. Cinci kendisine başvuranı ocağın yanma çizdiği bir dairenin çevresinde, yedi kez dolaştırır, her dolaşmada cinci «yâ sübhan, yâ sultan, yâ rahman» diye üç kez söyler, sağa, sola üfler. Sonra erkeği yere oturtur. Kur’andan bir küçük sure okuyup yüzüne üfler, kendisine Tanrıdan yardım diler, bir bardak okunmuş su içirir. Dördüncü günü erkek gene cinciye gelir. Cinci onu kıbleye döndürerek yüzüne üç damla su atar, her su atışta sıra ile «yâ rahman», «yâ şâfi», «yâ kâfi» deyip üfler.

Beşinci günü bütün koruyucu cinler çağrılır, ortaya konan bir tas suyun çevresinde toplanır. Erkek gözlerini kırpmadan suya bakar, cin ci suyun çevresinde dolaşır, boyuna «yâ hafi» deyip yere tükürür Bu arada erkeğin mutlu olması, dileğinin yerine gelmesi, çevresine yakışıklı görünmesi için dua eder. Dua çokluk «Yusuf» suresinin okunmasıyla olur. Bu işlem de iki gün sürer. Yedinci günü, cinci, Örneği şekil: 35’de görülen muskayı yazıp yedi kat muşambaya sarar, kırk bir dikişle diker, sonra yeşil bir beze sarar, erkeğe verir.

Erkek, muskayı dıştan görülmeyecek biçimde, göğsüne takar, üç gün ortalıkta görünmez, ondan sonra sık sık beğendiği kadınlar, kızlar arasında, onlara aldırmıyormuş gibi davranarak dolaşır, kimseye bakmaz. Kırk gün içinde istediği olur, kadınlar ona kendiliklerinden gelirlermiş.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


4 Yorum

Buda benden olsun (30 Kasım 2013)

Kızın yada erkeğin kapısının önünden kimselere görünmeden alınan 7 adet küçük taş ayrı ayrı okunup üflenirken her taş için kızla erkeğin adı zikredilerek ‘’es sadakat’’ diye mırıldanılır. Ardından kızın yada erkeğin büyüyü yapana aşık olması için Allah’a yalvarılarak bir dua okunur… Sonrasında taşlarla büyü yapılanın evinin çevresinde 7 besmele çekerek 7 ayrı yere atılır. Ertesi gün şekli görülen muska hazırlanıp muskada bulunan çember içindeki boş yere aşık edilecek kişinin adı yazıldıktan sonra dışındaki boş yere kişi kendi adını yazar. 70 besmele çekip 3 defa kamer suresi okunduktan sonra sağa sola üflenerek muska dörde katlanır ve boş yüzlerden birine aşık edilen kişinin diğer yerine ise aşık edenin ismi yazılıp naylonlandıktan sonra büyü yapan kendine ait bir giysi parçasına sardıktan sonra iki kişinin isimlerinin harf toplamları kadar dikiş atılır. Kişi muskayı taktıktan sonra günde 3 vakit aşık olduğu kişinin evinin önünden geçmesi ve besmele çekerek sevdiğinin evine doğru üflemesi gerekir.

Cevapla

bahadır (30 Ocak 2018)

MERHABA OLCAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES OLCAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

Cevapla

serhat (13 Mayıs 2018)

Sevgili kardeşlerim olcay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum olcay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle olcay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama olcay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

Cevapla

derya (29 Aralık 2018)

Merhabalar olcay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

Cevapla