Bir Kızı Kendine Aşık Etmek İçin Büyü


nisanlimi-baglama-buyusuBir erkek kendisini sevmeyen bir kız ya da kadından yakınlık görmek, onu kendine çekmek isterse, gerekli büyüyü yaptırtmak için cinciye gider. Cinci, ilkin adım, yaşını öğrenip alınyazısının hangi yönde olduğunu anlamak için yıldızına, burcuna bakar. Bu iş üç gün sürer. Üçüncü günü yeniden cinciye gelinir. Cinci kendisine başvuranı ocağın yanma çizdiği bir dairenin çevresinde, yedi kez dolaştırır, her dolaşmada cinci «yâ sübhan, yâ sultan, yâ rahman» diye üç kez söyler, sağa, sola üfler. Sonra erkeği yere oturtur. Kur’andan bir küçük sure okuyup yüzüne üfler, kendisine Tanrıdan yardım diler, bir bardak okunmuş su içirir. Dördüncü günü erkek gene cinciye gelir. Cinci onu kıbleye döndürerek yüzüne üç damla su atar, her su atışta sıra ile «yâ rahman», «yâ şâfi», «yâ kâfi» deyip üfler.

Beşinci günü bütün koruyucu cinler çağrılır, ortaya konan bir tas suyun çevresinde toplanır. Erkek gözlerini kırpmadan suya bakar, cin ci suyun çevresinde dolaşır, boyuna «yâ hafi» deyip yere tükürür Bu arada erkeğin mutlu olması, dileğinin yerine gelmesi, çevresine yakışıklı görünmesi için dua eder. Dua çokluk «Yusuf» suresinin okunmasıyla olur. Bu işlem de iki gün sürer. Yedinci günü, cinci, Örneği şekil: 35’de görülen muskayı yazıp yedi kat muşambaya sarar, kırk bir dikişle diker, sonra yeşil bir beze sarar, erkeğe verir.

Erkek, muskayı dıştan görülmeyecek biçimde, göğsüne takar, üç gün ortalıkta görünmez, ondan sonra sık sık beğendiği kadınlar, kızlar arasında, onlara aldırmıyormuş gibi davranarak dolaşır, kimseye bakmaz. Kırk gün içinde istediği olur, kadınlar ona kendiliklerinden gelirlermiş.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.