Burdasınız: Ana Sayfa » Bağlama Büyüsü » Bir Kız Bağlamak İçin Büyü

Gerdekten önce, yağlanmış, bakımı yapılmış bir tabanca alınır. Bunun uzun süre kullanılmamış, mermi atılmamış bir tabanca olması daha iyi, daha etkili sayılır. Yağları silinir, bütün pası. varsa tozu iyice çıkarılır. Sonra, daha önce <kimsenin elini değdirmediği yeni bir mermi alınıp bağlanmak istenen kimsenin adı okuna okuna namluya sürülür. Sürgü kolu kapanır.
Namluya mermi sürülürken «ey Allahım ben falancayı bağladım, onun bütün başarılarmı önle, dileği yerine gelmesin, yüzü kara çıksın, isteğigözünde, özlemi gönlünde kalsın» anlamına gelen, yalvarıcı, yakarıcı sözler söylenir. Sonra, tabanca, bağhacak kimsenin geçeceği yere saklanır. Bağlanmak istenen kimse tabancanın altından ya da ‘üstünden bilmeden geçerse, gerdeğe girdiğinde başarıya ulaşamaz; gelin sabahleyin, yatağından gene kızoğlan kız olarak kalkar.
Ancak, tabanca, tgüvey altından ya da üstünden geçtikten sonra, gizlenilen yerden alınır. Bu işlem kimseye söylenmez, gizli tutulur. Mermi, tabanca aamlusunda kaldığı sürece, güvey gelinle ‘birleşemez, onun ‘kızlığına son veremez.
Bu işlem yapılırkeı, cindilere, soluğu etkili sayılan hocalara danışma gereği vardır. Onlar, bu işlemin yapılışında gerekli sözleri Kur’andan a1arak <urlar, güveyin bulunduğu yöreye doğru okuyup ‘üflerler. Bu işlem sırasında okunan, söylenen sözler arasında «bu mermi bu tabancada durduğu sürece sen bağlısın, yüzün kara, için yaradır.» ‘tiiründen olanlar da vardır.
Güvey ‘bağlanıp, istenen, yerine geldikten sonra, büyü yapan, dilerse, bağı çözer. Mermiyi namludan çıkarır, «onu çözdüm der>; güveyin bağı bozulurmuş.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask