Burdasınız: Ana Sayfa » Bağlama Büyüsü » Bağlama Büyüsü Duası

Ayetel Kürsi ile bir kimseyi istediğin gibi bağlarsın. Örneğin: Bir kimsenin kârını ve kazancını bağlamak, dilini bağlamak, uykusunu bağlamak, bevlini bağlamak, erkekliğini bağlamak, muhabbetle kendine bağlamak, gerek kahriye gerek celbiye veya her ne tür şekilde olursa olsun bağlamak istersen:
Önce maksadın her ne ise güzelce bir abdest aldıktan sonra, tam inanç ile niyet edip, Besmele-i şerif ile Ayetel Kürsiyi aşağıdaki tertip üzere okursun .

Sarı, beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, gri ve siyah renk olmak üzere yedi ipek ip al. Her renk ipe yedi kere Ayetel Kürsi okuyup yedi düğüm at.

Düğümleri attıktan sonra, yedi renk ipi eline alıp hepsini birden bük ve bir araya getir. Sonra şu tertip üzere Ayetel Kürsi yi oku :

Bismillahirrahmanirrahim Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm.

deyince birinci düğümü bağla.

Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm .

deyince ikinci düğümü bağla .

Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu indehü illa bi iznihi ya’lem.
deyince üçüncü düğümü at .

Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm La te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati ve me fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim .
deyince dördüncü düğümü at .

Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm.

deyince beşinci düğümü bağla.

Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm Late’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard menzellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehü vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma.
deyince altıncı düğümü at .

Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma ve hüvel aliyyül azim.

deyince yedinci düğümü bağla .
Yedi düğümüde bağladıktan sonra bu ipeği ağır bir taşın altına koy ve
”Bu taş bu ipeği nasıl basarsa fülan oğlu fülanın dilide öyle basılsın, Allah c.c. ın yardımıyla Ayetel Kürsi hakki için “ dersin.
Veya; “Bu taş bu ipeği nasıl basarsa fülan oğlu fülan ın kazancı ve karı bağlansın, Allah c.c. ın yardımıyla Ayetel Kürsi hakkı için “ dersin.
Eğer bu ameli muhabbet için yaptın ise;
“Bu taş bu ipeği nasıl basarsa fülan kızı fülanın aşkını ve gönlünü kendime bağladım vede bağlansın, Allah c.c. ın yardımıyla Ayetel Kürsi hakkı için“
dersin. Bunları dilediğin şekilde söylersin. Bu mesele sahih olup, defalarca tecrübe edilmiştir .aman akıllı ol sakın keyfi yapma iki yüzlü bıçak gibidir

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyü Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

8 Comments

 1. özge çolak dedi ki:

  iyi akşamlar sevdiğim insanı elde etmek istiyorum ama bu büyü işlerinden çok korkuyorum bana yardımcı olur musunuz?

 2. büyüyünce dedi ki:

  bir kişiyi elde etmenin yöntemi büyü yapmak değildir,para vermek değildir,zorla kaçırmak veya tehdit etmek ve kandırmak elde etmenin yöntemi değildir.insanın bir iş yanlış mı doğrumu anlaması için kalbine bakması o işin neticesini haber verir.eğer o düşünceyi fiiliyata geçirmek için harekete geçildiğinde kalp hızlı bir şekilde çarpıyorsa ve o fiiliyat ertelendiğinde kalp normal hızına geliyorsa belli ki o iş kesinlikle YANLIŞTIR.Büyü kafirlerin işidir.çok yanlış yapanın ise kalbi yalana da hızlanmaz doğruya da hızlanmaz seçim yaptırmaz.Sevgi karşılıklı olmadan insana hiç bir güzelliği yaşatmaz.sadece ruhsuz bir etle yaşama ve pişmanlığa devam ettirir.Büyü pişmanlığın ve ruhu yok saymanın ta kendisidir.ayetleri bu işe alet edilenler kesinlikle Çarpılacaktır.Kalp artık doğruyu seçemeyecektir. bir kişinin İşini BAĞLAMA isteği HASEDİN ne demek olduğunu gösterir.İnsan yazdıklarından SORUMLUDUR.Pisliği öğreten pisliğin TA KENDİSİDİR.

 3. sevgül dedi ki:

  özcanın bana bağlanması

 4. hakan dedi ki:

  bu büyüler nekadar süre içinde etkisini gösteriri ve gündüzmü gecemi yapmak gerekir

 5. duygu dedi ki:

  Canım öyle söyluyosunda insan aşık olunca başkalarını yaralamayı göze alabiliyor Allah kimsenin sevgisini karşılıksız bırakmasın en kötüsüde bu yaşayan bi ölü gibisin her şey boş anlamsız hiçbir tadı yok sabır dua bi süre sonra umudun tükeniyor artık bende bu çıkmazlara girdim sonum hayır olur inşallah

 6. İsa dedi ki:

  Slm hocam once yedi renk iape yedi adet dugummu atilacak demisiniz ki yedi dugum ya sonraki dugumler anlamadim

 7. Ahmettoy dedi ki:

  Cümleten Selamın Aleyküm
  Düğümleri attıktan sonra, yedi renk ipi eline alıp hepsini birden bük ve bir araya getir. Sonra şu tertip üzere Ayetel Kürsi yi oku
  Burda hepsini birden bük demisiniz burda alimize alptamı avcumuzun içindemi bükecegizz orasını anlayamadımm yardımcı olursanız sevinirim

 8. Ebru dedi ki:

  Yedi renk ipe diyor ya sanırsam o yedi renk ipe ayrı ayrı yapıcaz önce sonra 7 renkli ip büzüşcek bir araya gelicek karışık renk olucak yani artık sanki 7 li ipi örüyomuş gibi sonraki 7 düğüm bunlara atılcak muhabbet saati venüs saati sevdiğinizin doğduğu gün olursa bence daha güzel olur bilmiyorum doğrumu söyledim bilenler doğruyu belirtirse daha iyi olur.

Yorum Yok


© 2012 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask