Ayrılmama Duası

Sevdiğinizden ayrılmamak için ve sevdiğinizin kalbinden asla çıkmamak için yollar arayıp duruyorsanız ve yaptığınız herşey sonuçsuz kalmış ve bunu düzeltmek için yollar arıyorsanız bu konuda etkili uygulamalarımız var.Yıllardır bir çok kişiniz gönül yaralarını sardık ve sevdiklerine kavuşturduk.Konu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1220 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
17 Hayır

“Ayrılmama Duası” için 3 yorum var.

  1. Selamin aleyküm
    Benim buyuk bir orunum var ,esimle ayril durumuna geldik. Ben ayrilmak istemiyorum. Oysa benden kacacak yer ariyor. Ben esimin ustune fazla gittim sucumu kabullendim özürümü Kabul etmiyor. Lütfen bana yardimci olun. Dayanamayacak kadar seviyorum onu.

  2. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  3. Adıyaman merkezden ben müberra. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki güzel, face de paylaştım 01-09-2018 04:28:50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir