Ayrılmama Duası


Sevdiğinizden ayrılmamak için ve sevdiğinizin kalbinden asla çıkmamak için yollar arayıp duruyorsanız ve yaptığınız herşey sonuçsuz kalmış ve bunu düzeltmek için yollar arıyorsanız bu konuda etkili uygulamalarımız var.Yıllardır bir çok kişiniz gönül yaralarını sardık ve sevdiklerine kavuşturduk.Konu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


3 Yorum

Arzu (05 Ağustos 2015)

Selamin aleyküm
Benim buyuk bir orunum var ,esimle ayril durumuna geldik. Ben ayrilmak istemiyorum. Oysa benden kacacak yer ariyor. Ben esimin ustune fazla gittim sucumu kabullendim özürümü Kabul etmiyor. Lütfen bana yardimci olun. Dayanamayacak kadar seviyorum onu.

Cevapla

nazan (22 Nisan 2018)

Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Olcay hocayi buldum, irtibata gectim.Olcay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Olcay hocadan razı olsun.

Cevapla

müberra (01 Eylül 2018)

Adıyaman merkezden ben müberra. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki güzel, face de paylaştım 01-09-2018 04:28:50

Cevapla