Burdasınız: Ana Sayfa » Bağlama Büyüsü, Genel » Aşkından Delirtme Hint Büyüsü

Tarihin ilk dönemlerinde krallara, din adamlarına, komutanlara ve büyük tüccarlara uygulanan bu büyü daha sonraki çağlarda tüm toplum kesimlerinde uygulanmıştır.Delirtme büyüsü daha çok intikam almak veya bir şahıstan kurtulmak için başvurulan bir büyü uygulaması olmuştur.

Delirtme büyüsünün belirtileri

 1. Delirtme büyüsünün belirtileri aslında büyünün tesirini göstermeye başladığı ilk 40 günlük süreyi kapsamaktadır. Zira delirtme büyüsü tesirleri yavaş yavaş ortaya çıkan ve 41. günde kişiyi tamamen akıl sağlığından mahrum eden şer bir uygulamadır.
 2. Delirtme büyüsünün ilk 40 günde yani kişiyi tam deliliğe sürüklemeden önce gösterdiği belirtiler şunlardır:
 3. Uyku düzeni altüst olur, kişi ya hiç rüya görmez ya da çok karmaşık rüyalar görür.
 4. Kişi sık sık kulağında çınlama sesi veya bebek ağlaması duyar.
 5. Kişi daha önce olmadığından çok daha unutkan olur.
 6. İnsanlardan kaçma eğilimi gösterir.
 7. Dış görünüşü ile ilgilenmeyi ihmal eder veya kendisine hiç yakışmayacak kıyafetler ile takılar seçer.
 8. Konuşma yeteneği zayıflar, dil sürçmeleri ile anlamsız ifadeler sarf etme eğilimi artar.
  Sebepsiz yere bağırıp çağırır, kırıp döker.
 9. Bir noktaya sürekli bakar, dalgın bir ruh haline kapılır.
 10. Büyünün tesiri ile aşırı vesveseli ve korkak olur. (Bazı vakalarda büyülenmiş kişi kendisinden beklenmeyecek derecede cesaret gösterileri yapabilir.)

Hayali karakterlerle konuşur.

Birbirinden farklı onlarca delirtme büyüsü vardır. Karabiber büyüsü, şah büyüsü, baraka büyüsü, Lamia büyüsü, Çingene büyüsü ve Hint tarzı delirtme büyüsü en yaygın başvurulan uygulamalardır.Bu büyüler içinde en hızlı tesir edeni (40 günde) Hint tarzı delirtme büyüsüdür. Diğer delirtme büyüleri genellikle 6 ay ile 14 ay arasında bir sürede tesirini göstermektedir.
Hint tarzı delirtme büyüsünün yapılışı

Hint tarzı büyüyü bir kişiye yönelik yaptırmak için şahıs hakkında şu bilgilere sahip olmak gerekir:

Kişinin tam adı (Eğer kişinin ön adı veya kendisine takılan lakaplar varsa bunlar da mutlaka öğrenilmelidir. Büyü uygulamalarında kişinin soyadı hiç önemli değildir. Soyadı kavramı son yüzyıllarda ortaya çıkmış bir isimlendirmedir ve tarihte yeri yoktur)

Kişinin annesinin adı (Büyü uygulamalarda soy bağı baba üzerinden değil anne üzerinden takip edilir.)Kişinin sol ayakkabısının taban ölçüsü (Bu işlem için kişinin ayakkabısı beyaz bir kumaş ya da kağıt üzerine bırakılır ve kalemle ayakkabının etrafı çizilir.)

Delirtme büyüsü için vefk yazma

Büyü yapan üstat, büyülenecek kişinin daha önceden alınan sol ayakkabısının tabanı ölçüsünde bir kağıt keser. Bu kağıdın üzerine bir vefk hazırlar.Vefk, büyü yapmak maksadıyla hazırlanan kağıt parçası demektir. Bu kağıtta kişi hakkında temel bilgiler yazıldıktan sonra şahsın nasıl delirtileceğine dair detaylar da belirtilir.Vefk yazma aşamasından sonra kişinin adındaki harf sayısı kadar kırmızı bir ipe düğüm atılır ve düğümler üzerine tılsımlı sözcükler okunur.

Delirtme büyüsünün “suzan” aşaması

Delirtme büyüsünün bu aşamasında yazılan vefk kağıdı ve düğümlenmiş ip yakılmaktadır. Zaten susan kelimesi de “yanmış, yakılmış” demektir.Yakılan kağıdın ve ipin küllerinin üzerine bir miktar tuz ilave edilir. Bu arada tılsımlı sözcükler okunur. Okumalar bittikten sonra kül-tuz karışımına bol miktarda toprak ilave edilir.

Delirtme halkasının oluşturulması

Delirtme büyüsünün son aşaması delirtme halkasının oluşturulmasıdır.Önceki aşamada hazırlanmış olan kül-tuz-toprak karışımı delirtilecek kişinin evinin etrafına dökülür.Bu aşamaya “delirtme halkasının oluşturulması” adı verilir.

Delirtme büyüsünün tutması

Delirtme büyüsü kendisine büyü yapılan kişi “delirtme halkasının dışına adım attığı anda” tutmaya başlar. Kişi bu halkanın dışına çıkar çıkmaz ciddi dengesizlikler göstermeye başlar.

Delirtme büyüsü yapıldığı ilk günden itibaren etkisini göstermeye başlasa da maksimum etkisini “çile doldurduktan sonra” göstermeye başlayacaktır.

Günümüzde halk arasında çile doldurmak deyimi “kederlenmek, üzülmek” anlamına gelse de bu ifadenin asıl anlamı “40 günlük bekleme süresi”dir. İşte bu 40 günlük bekleme süresi bittikten sonra Hint tarzı delirtme büyüsü ile kişi tamamen delirtilebilmektedir.

Delirtme büyüsü nasıl bozulur?

Delirtme büyüsünün zor bozdurulan büyülerden biri olduğunu ifade etmekte fayda vardır. Ancak her büyüde olduğu gibi doğru metotlar denendiğinde delirtme büyüsü de bozdurulabilir.

Bu hususta farklı metotlar bulunmakla birlikte tavsiye edeceğimiz büyü bozma uygulaması Kuran-ı Kerim’den ilgili sureleri okumak olacaktır. Zira her konuda olduğu gibi büyü bozma konusunda da yüce Kuran en büyük şifa kaynağıdır. Özellikle Felak ve Nas surelerinin okunması ile mucizevi biçimde en güçlü büyüler dahi hükümsüz bırakılabilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Tuz büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yok


© 2017 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask