Burdasınız: Ana Sayfa » Aşk Büyüsü » Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Dünyada birçok büyü çeşiti vardır ve insanlar birbirlerine bu büyüleri yapıyor ve yaptırıyorlar. Bu büyü çeşitlerinden en çok yaptırılan ve popüler olanı da dünyadaki popülerliği ilede bilinen aşktır aslında. Hayatımızda aşkın yeri büyük olduğu kadar büyücülüktede büyük öneme sahiptir.

Aşk büyüsü adındanda anlaşılacağı gibi aşk için yapılmaktadır. Sevdiğiniz ama size yüz vermeyen birini kendinize aşık etmek için bu büyüyü yaptırabilirsiniz ancak bu her zaman işe yaramayabiliyor çünkü insan ne zaman kendi çıkarı için bir büyü yaptırsa bu pek işe yaramıyor. Ancak eğer aşk büyüsü başka biri tarafından sizin birisini sevmeniz için veya başka birisinin size aşık olması için yapıldıysa işe yarayabilir. Bunu hala anlayamadıysanız örnek olarak siz arkadaşınızın sevdiği kızın onu sevmesi için büyü yaptırdığınızda bu büyünün tutma olasılığı daha çoktur. Ancak her ne olursa olsun insanlar yinede şanslarını deniyorlar ve aşık oldukları kişilere bu büyüleri yaptırıyorlar. Büyünün etkisi ne olursa olsun aşık olunan kişide hafif bir hoşlanma varsa eğer büyü geçerli oluyor.

Aşk büyüsü yaptırabilirsiniz ama eğer tutmazsa üzülmemelisiniz. Aşk büyüsü tutarsa zaten aşık olduğunuz kişinin sizi öncedende sevdiğini anlayabilirsiniz.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask