Burdasınız: Ana Sayfa » Medyumlar » Adıyamanlı hocalar

Adıyamanlı medyum hocalar aşk ve vefk bilimi üzerine uzman kişiler olarak bilinmektedir.Yıllardır bölgede yapılan papaz büyüsü ile kocalarını bağlayan eşler bu bölgede bu uygulamaları oldukça fazla yaptırmaktadır.

Adıyamanlı hocalar bununla birlikte ülkemizde oldukça çok sorulan eski sevgilinin yada nişanlınızın biliç altına girerek sizi düşünmesi rüyalarında sizi görmesi ve tekrar size aşık olması için bir çok farklı vefk ilimi yapmaktadır.Adıyamanlı medyum hocalar ile ilgili bütün sorularınızı ve iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan İstanbuldaki Ünlü Büyücü Hocalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 Comments

  1. Fatma dedi ki:

    Slm medyum hoca 11 gün önce dayımın oğluyla nişanlandim dayımın oğlu Almanya da 10 gün önce Almanya ya gitti yuzuk takildiktan sonra eve gidince ağlamış ben istemiyorum demiş ve numaramı almadan gitti 10 gündür aramiyor sormuyor numarası bile yok büyü falan mı var acaba ? Ben beni aramasını ve bu nişanın bozulmasını istemiyorum

  2. kamil dedi ki:

    Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum olcay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  3. İstanbul Lady dedi ki:

    Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama olcay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask