Burdasınız: Ana Sayfa » Evlilik Büyüsü » Sevdiğim Kişi Evlemenme Teklifi İçin Büyü

Uzun süre beraber olduğunuz sevgilinizin size evlilik teklifi yapması için yapılcak büyü ve tılsımı bu yazımızda sizlere anlatıcaz.Herşey gayet yolunda ama bir muhtelif evlenmeye inandırma edemiyorsunuz.Eğer sevdiğiniz kişi ile aranızda bir sevgi problemi var ise ilişkiniz bir gün iyi bür gün kötü ise iki kişi arasında sevgi problemi var ise bu büyü işinize yaramıycaktır.Bu gibi durumlarda başka dua veya büyü uygulamaları yapılması gereklidir.Bu uygulmayı bu tür ilişkilerde denediğiniz zaman ters tepki alabilirsiniz.

Bu uygulama çok kolaydır, hiçbir zor olmayan tarafı yoktur. Ama unutmayınız ki cadılık bölümündeki konuları okumuş ve kendinizce çalışmalar yapmış olmanız, evdenden enerji çekmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı kadın veya adam kim isterse yapabilir. Ay büyüme evresindeyken başlayın. Özel bir bugünü ve saati yoktur.Burda tek önemli olan nokta ayın yeni ay olduğu dönem yapılması gereklidir.

Kadınların  için adet günlerinde yapmaları çok daha etkili olucaktır.. Erkekler de uygulamayı apaçık yapabilirler.

Uygulama amaçlı gerek olan malzemeler:

1. İstediğiniz şahsın resmi
2. Sizin kendisinin resminiz
3. Hijyenik bir yerden alınmış toprak
4. Göl, deniz, akarsu, kaynak, suyu
5. İstenen kişi kadın ise gül hasım adam ise amber yağı

Uygulamanın yapılışı:

Sevdiğiniz kişinin geçlik fotoğrafı ile sizin fotoğrafınız alınır ve iki fotoğraf karşılıklı birbirlerine gösterilir. Resimler surat yüze gelecek biçimde birbirine  ( şayet istenilen kişi kadınsa gül erkekse amber hasım ile) yapıştırılır.

30 süre süresince yatağınızın altında saklanır. 15 günün bitiminde çıkarılır toprak ve su ile balçık yapılır ve fotoğraf bu çamurun içine konarak 400 cc lik su şisesi boyutunda bir silindir haline getirilir. Özetle kötek yapılır.

30 süresince bu sopaya aşağıdaki mantra 10 kere okunur.

……… benimle evlensin Ban münezzeh patak kangfe Habzee Lubadi Zamboola
(…… yazan yere kişin ismi gelecek)

30 günün bitiminde kötek bir ağacın altına gömülür yada çınar ağcının altına sopayı fatiha okuyarak gömün detaylar ve tılsım  için lütfen mail

 

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Evlenebilmen İçin Sağlam Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  1. KEMALE dedi ki:

    SALAM. EN SONDA OLAN SEKIL CIZIM NE ONU ANLAYAMADIM

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask