Yumurta büyüsü


Geçtiğimiz sene evlenmek için gün sayarken nişanlım bir anda benden soğuduğunu ve ayrılmak istediğini söylediğinde resmen dünya başıma yıkıldı. Hayatımda bu kadar büyük bir şok daha önce hiç yaşamamıştım ve yaşadığım hayal kırıklığının tarifi yoktu. Yemeden içmeden kesildim ve resmen iğne ipliğe döndüm. Her şey bir anda mahvolmuştu ve benim hayallerim alt üstü olduğu için her şeye olan inancımı yitirmiştim. Kuzenim bu duruma çok üzüldü için yumurta büyüsü yaptırarak belki de yeniden nişanlıma elde edeceğini söyledi.
Nişanlım değişmişti
Aslında insanların bana acıdığın düşündüğüm için ilk başlarda bu konuya pek ilgi göstermedim. Mesele bence çok daha farklı bir şey de ama ne olduğunu bilmiyordum o yüzden sürekli olarak bu meseleden kaçınmaya başladım. Nişanlımıa hala çok seviyordum ve onu bana geri döneceğini inanmak istiyorum ama geçen günler kesinlikle öyle bir şey olmayacağını gösteriyordu. O nedenle ben de yumurta büyüsü konusunu tekrar düşünmeye başladım ve kuzenime bu konuda yardımcı olmasını istediğimi söyledim.
Büyü bana yardım etti
Bana Medyum Olcay beni resmi telefon numarasını verdi ve ben de 0532 367 13 25 nolu hattan hemen arayarak yumurta büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim. Kendisi nişanlımla benim aramdaki durumu düzeltebileceğini söylediğinde dünyalar benim olmuştu. Gerçekten dediğini yaptı ve şu anda biz evliyiz ama bunu hakikaten Medyum Olcay Bey’e borçlu olduğunu biliyorum oO yüzden bu yorumu buraya yazıyorum.

Bir önceki yazımız olan Yılan büyüsü o kadından kurtulmamı sağladı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.