Yıllarca Aşkıma Karşılık Bekledim


Ona duyduğum aşk duygusu beni hayata bağlayan en gerçek ve köklü histi benim için. Hayatımın tek amacı onu kazanmaktı. Bu kadim, sonsuz duyguma karşılık vermesini bekliyor, her geçen gün içimde yanan aşk ateşinin körüklendiğini hissediyordum. Onunla aynı iş yerinde çalışıyorduk. Her anımı onu izleyerek geçirdiğimi söyleyebilirim. Bu denli ona âşık oluşum çalışma hayatımı da sekteye uğratıyordu. Hiçbir şeye yoğunlaşamıyor, zaman zaman yemeden içmeden kesiliyor, çevremdeki herkesi bu davranışlarımla kahrediyordum.
Doğaüstü güçlere ihtiyacım vardı
Hele ki hayatında başka bir kız olduğunu duymak veya buna şahit olmak beni yaşarken öldürüyor, içinden çıkılmaz bir depresyona sokuyordu. Kullanmadığım ilaç, okumadığım dua kalmadı. Kendi iradem ve imkânlarımla her yolu denedim fakat sonuç hep hüsran oldu. Bu işi gerçek bir medyumun gerçekleştirebileceğini düşünüyordum fakat kime güvenebilirdim ki? Günlerce bunun için araştırma yaptım. Medyum Olcay hakkında yapılmış bütün yorumları tek tek okudum. Hepsi güven verici, samimi yorumlardı. Bu manada bana kalan tek şey 0532 367 13 25 nolu numarayı aramaktı.
Her şey bu kadar basitmiş
Medyum Olcay’ın en rahatlatıcı tarafı anlayışlı ve çok samimi bir insan olması zira kendisine hayatımı anlatırken hiç çekinmedim. Beni özenle dinleyip etkisi yüksek olan bir dua uygulayacağından söz etti. Sevdiğini kendine âşık etme duası sayesinde rüya gibi günler yaşamaya başladım. Bugüne dek sadece uzaktan seyredip karşılıksız aşkıyla yanıp tutuştuğum erkeğin bana âşık olmasına vesile oldu. Arayıp aramamakta tereddüt eden arkadaşlar için boşuna kaygılanmamalarını öneriyorum.

Bir önceki yazımız olan Yıllarca Âşık Olabilmeyi Bekledim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.