Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Yaprak İle yapılan güzellik büyü

Yaprak ile yapılan güzellik büyüsü nedir nasıl yapılır sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz ; iyice açılmış gülün çiçeklerinden yedi yaprak alınır gül ağacının yaprağından değil, çiçeğin katmerlerinden büyü yaptıracak olanın adı söylenerek her birini üzerine yedi kez üflenir. Bu arada bir de «elhamdullahirabbillemin» çekilir.

Gül yaprakları bir daire oluşturacak biçimde dizildikten sonra (bir odada, büyü yapılan yerde) üç gün bırakılır, her gece bir kez «sübhane marifethi» deyip yaprakların üzerine üflenir. Üç gün bittikten sonra kurumaya üztutan bu çiçek yapraklarının üzerine birer damla is mürekkebi ya da sulandırılmış toprak boyası damlatılırken gene büyü yaptıranın adı söylenir, <alhamdülillah ya Allah» denir.
Yapraklar üstüste konup bastınlır, yedi kat muşambaya sarılır, üzerlerine kırkbir kez «Leyl» süresi okunup (üflenir sonra bu muşamba da üç kat yeşil yamaya sarılıp dikilir (üzerine yedi dikiş vurulur).

Büyüyü yaptıran yıkanır, kokular sürünür, bu mus’kayı yatagının altına gizler. Bu muska onun yatağının altında bulunduğu sürece, onu yaptıran, baş. kalarının (eı’keklerin) gözüne gül gibi grünürrnüş. Büyüyü yaptıran kadınsa kocasına yalnız gül gibi görünürmüş. gül gibi kokmakla kalmaz, her sevişmede kız gibi gelirmiş.
Bu büyünün uygulanmasında sorumluluk yaptıranındır. Cinci gerekeni yapar, yaptırana verir, o uygulanır. Büyü uygulanmaya başlandığında  her gece yatsıdan sonra bir bardak gül şerbeti içmek de iyi gelirmiş, büyünün etkisini çoğalarmış.

Bir önceki yazımız olan Büyü ile Yapılabildiği Söylenen Bazı Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

9 Comments

 1. ozan dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Olcay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 2. erdem dedi ki:

  Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Olcay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Olcay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 3. selahattin dedi ki:

  Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Olcay hocayi buldum, irtibata gectim.Olcay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Olcay hocadan razı olsun.

 4. yusuf dedi ki:

  Sevgili kardeşlerim olcay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum olcay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle olcay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama olcay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 5. ali rıza dedi ki:

  Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Olcay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Olcay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 6. sebahat dedi ki:

  Allah Olcay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Olcay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 7. songül dedi ki:

  Düzce merkezden ben songül. Selam herkese web siteniz süper ötesi iyi, saolun 18-05-2018 17:57:33

 8. jülide zehra dedi ki:

  Selamlar ben medyum olcay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum olcay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

 9. ramazan dedi ki:

  Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken olcay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan olcay hocama sonsuz teşekkürler…

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask