VODOO BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?


Dünya genelinde, türlü kültürlerin ve uygarlıkların kullandıkları büyü çeşitleri bulunmaktadır. Vodoo büyüsü ya da vodoo bebek büyüsü de bunlardan biridir. Peki, vodoo büyüsü nasıl yapılır? Bu büyü, bir kişiye ya da kişilere zarar verme amacı ile yapılır. Büyünün bağlantısı ise bir eşyadır. Bu büyüde oyuncak gibi görünen bir bebek, ya da kukla kullanılmaktadır. Bu kukla büyü yapılan kişiyi temsil eder. İğne batırılarak kişiye türlü zararlar verilir. Kişi, kuklaya iğneler batırıldığında olumsuz etkiler yaşar.
Vodoo Büyüsü Detayları:
Vodoo büyüsü yapılması, ancak gerçekten zarar verilmek insana yapılır. Büyünün etkisi altına giren insanda halüsinasyonlar oluşmaya başlar. Bu hayaller kabul gibi olur, dayanılması çok zor bir hale gelir. Tabi vodoo büyüsü sadece kişiye zarar vermek için yani kara büyü amacıyla yapılmaz. Bir de aşık etme amaçlı yapılan vodoo büyüsü vardır. Bunun amacı, kişiye sevdiği insanın aşık olmasıdır. Vodoo büyüsünde kullanılan malzemeler önemlidir. Özel hazırlanan kukla bebek, balmumu, saman, kil büyü malzemeleridir. Vodoo büyüsü kesinlikle kolayca yapılan bir uygulama değildir, çok özel ritüelleri vardır. Usta hocalar yapabilir. Medyum Olcay bu konuda size destek ve yardımcı olabilir.
Vodoo Büyüsü yapılması ve bozulması:
Vodoo büyüsü nasıl yapılmaktadır? Bu konuda size en doğru bilgiyi alanında önemli isim Medyum Olcay olacaktır. Kendisini 0 532 367 13 25 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Vodoo büyüsü hakkında bilgi alabilirsiniz, yapılması ve bozulması konusunda en doğru desteği de hocadan alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gerçek Büyüler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.