VEFK MUSKASI NASIL YAPILIR?


Vefk muskası, sizi koruyacak, size musallat olacak türlü kötülüklerden uzak olmanızı sağlayacak çok özel bir tılsımdır. Daha kalbinizdeki dileğin olmasında size yardımcı olacak ve sizi ferahlatacaktır. Vefk muskası nasıl yapılır, bunu yapan zatın çok ehil, dini bilgisi mükemmel ve birçok açından donanımlı, medyum özellikleri olan bir zat olması gerekmektedir. Vefk uyum anlamına gelir. Tılsım hazırlanması, Kuran ayetlerinin, hadislerin ve duaların çok özel şekilde yazılması ile yapılmaktadır.
Vefk Muskasının yapılışı:
Vefk muskası nasıl yapılmaktadır? Vefk tılsımı bir kağıt üzerinde, birbirini kesen çizgilerin kareler olarak hazırlanması, içine ayet , duaların, hadislerin simgesel olarak yazılması ile ortaya çıkarılmaktadır. Kağıt hazırlandıktan sonra, yedi kat katlanır. Bu özel bir işlemdir ve ardından, sarılır. Özellikle ıslanmaması, yırtılmaması için bu yapılmaktadır. Deri malzemeye sarılması da korunması için önemlidir. Bu şekilde, boynunuzda taşıyabilirsiniz, ya da her zaman sağ göğsünüzde taşımanız lazımdır.
Vefk muskası etkilidir:
Vefk muskası yapılması, sizi koruyacak, ferahlayacak bir tılsımın yapılması anlamına gelmektedir. Onun boynunuzda ya da sağ göğsünüzde olması, size moral ve güven de verir. Medyum Olcay gibi yetenekli ve yeterli bir isimden bu hizmeti alabilirsiniz. 0 532 367 13 25 numaralı telefonundan kendisine ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Sizinle yakından ilgilenecek, emellerinizi, beklentilerinizi dinleyerek size özel bir tılsım hazırlayacaktır. Aile yakınlarınız ya da sevdikleriniz için de yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğim Kızı Aşık Etmek İçin Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.