Vefk ilmine ilgi duyuyordum


İnsan hangi yaşta olursa olsun bilmediği konularda araştırma yaparak öğrenmelidir diye düşünüyorum çünkü cahil kalmak dünyanın en kötü şeyidir. Üniversiteden emekli bir hocayım bu yüzden özellikle dini konular daha çok meraklı bir insanım ve son zamanlarda da vefk ilmi ile alakalı pek çok şey okudum. Bu konuda insanların merak salmasını şu anda çok daha iyi anlayabiliyorum. Ben de bu konularda araştırma yaptım sırada ciddi bir hastalık geçiriyor adam ve bir türlü tedavi olamıyordum.
Tedavimi bu tılsıma borçluyum
Vefk ilmi ile ilgili kitaplar ve araştırmalar okurken acaba bana da yardımı olur mu diye düşünmeye başladım. Ancak biliyordum ki bu konuyu kesinlikle iyi bilen bir insandan yardım alarak halletmek gerekiyordu. Çok araştırdım ve sürekli okuduğum için daha önce Medyum Olcay Bey ile alakalı yazılar da bulmuştum. Kendisini resmi telefon nosu olan 0532 367 13 25 hattı internetten alarak bu meseleyi ona danışmak istedim.
Doğru bilgiyle her şey düzeldi
Hastalığımdan bahsettiğim de zaten kendisi hemen bu konuda bir şeyler yapabileceğini söylediğinde gerçekten çok sevinmiştim. Hem vefk ilmi hem de Medyum Olcay sayesinde hastalığına çok uzun olmayan bir vadede nihayet geçirmeyi başardık. Kendisine o kadar çok şey borçluyum ki bu yüzden bu yorum yaparak Sizlerin de benzer bir sıkıntı esnasında ona ulaşmanızı arzu ediyorum. Eğer hastaysanız Allah’tan ümit kesilmez bunu mutlaka aklınızda tutun

Bir önceki yazımız olan Toplu iğne büyüsü ailemi kurtardı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


7 Yorum

emrah (13 Şubat 2019)

Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Olcay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Olcay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

Cevapla

dilek (17 Şubat 2019)

Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum olcay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Olcay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

Cevapla

burak (17 Şubat 2019)

Medyum Olcay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Olcay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

Cevapla

Mustafa (17 Şubat 2019)

Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Olcay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

Cevapla

emiş (17 Şubat 2019)

Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben olcay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin olcay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

Cevapla

halil ibrahim (18 Şubat 2019)

İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Olcay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Cevapla

hatice (02 Mart 2019)

İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Olcay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Cevapla