Vefk ilmine ilgi duyuyordum


İnsan hangi yaşta olursa olsun bilmediği konularda araştırma yaparak öğrenmelidir diye düşünüyorum çünkü cahil kalmak dünyanın en kötü şeyidir. Üniversiteden emekli bir hocayım bu yüzden özellikle dini konular daha çok meraklı bir insanım ve son zamanlarda da vefk ilmi ile alakalı pek çok şey okudum. Bu konuda insanların merak salmasını şu anda çok daha iyi anlayabiliyorum. Ben de bu konularda araştırma yaptım sırada ciddi bir hastalık geçiriyor adam ve bir türlü tedavi olamıyordum.
Tedavimi bu tılsıma borçluyum
Vefk ilmi ile ilgili kitaplar ve araştırmalar okurken acaba bana da yardımı olur mu diye düşünmeye başladım. Ancak biliyordum ki bu konuyu kesinlikle iyi bilen bir insandan yardım alarak halletmek gerekiyordu. Çok araştırdım ve sürekli okuduğum için daha önce Medyum Olcay Bey ile alakalı yazılar da bulmuştum. Kendisini resmi telefon nosu olan 0532 367 13 25 hattı internetten alarak bu meseleyi ona danışmak istedim.
Doğru bilgiyle her şey düzeldi
Hastalığımdan bahsettiğim de zaten kendisi hemen bu konuda bir şeyler yapabileceğini söylediğinde gerçekten çok sevinmiştim. Hem vefk ilmi hem de Medyum Olcay sayesinde hastalığına çok uzun olmayan bir vadede nihayet geçirmeyi başardık. Kendisine o kadar çok şey borçluyum ki bu yüzden bu yorum yaparak Sizlerin de benzer bir sıkıntı esnasında ona ulaşmanızı arzu ediyorum. Eğer hastaysanız Allah’tan ümit kesilmez bunu mutlaka aklınızda tutun

Bir önceki yazımız olan Toplu iğne büyüsü ailemi kurtardı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.