VEFK İLMİ


Vefk uyum anlamına gelmektedir. Vefk ilmi kesin bir dini bilgi ve inanç, medyumsal sezgiler gerektirmektedir. Bu ilmin insanların niyetlerinin olmasında önemli etkileri vardır. Gerçek medyum ve hoca tarafından yapılmalıdır. Bu tılsımda, birbirini kesen çizgiler ile dikdörtgen oluşturulur.Bu dikdörtgen kutular içine, tılsımı oluşturan özel Arapça dualar yerleştirilir. Kurallara uygun olarak yazılması çok önemlidir. İşini bilen bir hoca ile yapılan, hazırlanan tılsım niyetinin olmasını isteyen kişiye yardımcı olacak ve etkisini yaptıran kişi hissedecektir. Medyum Olcay gibi ne yapması gerektiğini bilen insanlarla yapıldığında sonuç almakta kesinlikle zorlanmazsınız.
Vefk İlmi Hakkında Detaylar:
Vefk ilmi uygulaması, Arap alfabesinde bulunan harflerin rakamsal olarak karşılıklarının hoca tarafından tılsıma yerleştirilmesi ile yapılmaktadır. Sayılar yerine kelimelerle de vefk tılsımı yapılabilir. Vefk ile tılsım yapılması için, kişiye özel bir uygulama yapılacaksa, burç bilgisi, burcun özellikleri, uğurlu olan gün, büyü yapılmak istenen kişiyle arasında ilişki, arasının yi ya da kötü olup olmadığı gibi bilgilerin bilinmesi de önem taşımaktadır. Bu işlemi yapacak kişinin burçlarla ve diğer varlıklarla iletişimleri ve sezgisel güçlerinin olması gerekmektedir.
Vefk İlmi Yapılması İçin Medyum Olcay Sizinle:
Vefk ilmi çalışmaları Medyum Olcay tarafından eksiksiz olarak yapılmaktadır. Kendisine 0 532 367 13 25 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz. Kendisi size mükemmel şekilde yardımcı olacaktır. Tılsımı hazırlayacak ve size düşen, yapmanız gerekenleri de detaylı olarak size aktaracaktır.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğim Kızı Aşık Etmek İçin Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.