Uşaktaki medyumlar


Uşak medyum arayan kardeşlerim sizlerin yakınında yer almaktan gurur duyan Medyum Oğuz her an yanınızdadır.

Batı illeriyle arada köprü konumunda yer alan Uşak, batıya dosdoğru gidenlerin geçtiği hoş kentlerden birisidir. Uşak denilince akla başta kilim gelir. Burası kilimleriyle ünlü bir şehirdir. Uşak’ta hayatını sürdüren vatandaşların , yaşamış oldukları ruhani hatalar amaçlı medyum hocalara gidebilmeleri mümkündür. İnternet sitemiz üzerinden bu hocalara ulaşabilir ve her çeşitli problemlerinizi dile getirebilirsiniz. Uşak medyumları, sizlerin sorunları amaçlı ellerinden iştirak eden her şeyi yapacaklardır. Sizlerde problemlerinizi hocalara anlatmaktan çekinmeyiniz.

Günlük yaşamda birden çok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Mesela bu sorunlardan birisi iş sıkıntılarıdır. İş yerlerinde sıkıntı çeken ve bir çeşitli gerek olan kazancı elde edemeyen kişiler, medyum hocalara giderek dualar ve muskalar yazdırarak işlerinin açılmasını sağlayabilirler. İş yerlerinde bereketin olması ve kazançların çoğalması amaçlı medyum hoca aracılığıyla yazılan dualar, istenilen sonuca ulaşmanıza destekçi olacaktır. Yaşanılan sorunlardan biriside rahatsızlık ve sağlıklı sorunlarıdır. Birden Çok birey sebebi bilinmeyen bir hastalığa yakalanabilir. Mesela tıpta çaresi olmayan ve bir çeşitli tanı konulamayan hastalıklar oluşabilmektedir. Bu hastalıkların tedavisi tıpta değil, medyum hocalarda bulunmaktadır. Bu hastalıklar amaçlı medyum hocalara gelmeniz gereklidir. Hocalar sorunu anlayacak ve sizlere lazım iştirak eden seansları uygulayarak, sizi bulunduğunuz statü içerisinden çekip kurtaracaklardır. Bilhassa gebelikte bazı hatalar yaşanabilmektedir. Gebe olan ana adayları ilk aylarda düşük yaşamaktadırlar. Bu düşük 2-3 defa tekrarlanabilir ve devamlı olarak olarak seyredebilir. Doktorların tavsiyesi dikkat etmeniz üst kısmına olacaktır ancak ne civarında farkındaysanız edin, yinede düşük yaşayabilirsiniz. Bu arızanın çaresi medyum hocalardadır. Medyumlar yazacakları dualar yardımıyla bu sorununuzu ortadan kaldıracaktır. Yazmış olduğu muskayı doğum yapana civarında belinizde taşımanız gerekmektedir . Bu sayede hiçbir biçimde düşük yapmayacak ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getirebileceksiniz. Sizlerde şöyle sorunlarınız amaçlı , medyum hocalara gidebilirsiniz. Karadeniz de bilhassa silahlı kuvvetler medyumlar arıyorsanız resmi ruhsatlı medyum yanınızda .

lmüş bir salyamgozun, kendiliğinden kurumuş kabuğu içine tuzlu su doldurularak üç gün ayazda bırakılır, ‘bu süre içinde kızın adı yetmiş yedi kez söylenip kaibuğun konduğu yere doğru üflenir. Üçüncü günün bitiminde, akşam ezanı yakınken, kabuk, konduğu yerden alınır. Sarı bir kâğıt üzerine <-ya Şafi», «İsmail», «Maaşallah», «ya Kâfi», «aşk», «Allah» (karşılıklı), «hu», <anim», yedi «dal» yazılıp kabuğun içine ‘bükülüp, konur (Resim:67). Bir «el-ham» okunup kabuğa üflenir. Kabu’k, kızın adını oluşturan harflerin sayısınca katlanan fbir muşambaya, muşamba da sarı bir yamaya sarılıp yirmi bir dikişle dikilir. Sonra şu sözler söylenir:

Allahu lâilâheillâ huvel hayyul kayyum Allahu. lâilâheillâ rabbül mûminun Allahu lâilâheillâ ya kefil Allahu lâilâheillâ. ya vekil Allahu lâilâheillâ ya hakîm Allahu lâilâheillâ ya kerîm Allahu lâilâheillâ hay Allahu lâilâhe hu

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Trabzonda Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar başlıklı makalemizde medyum trabzon, trabzon medyum ve trabzon medyumlar hakkında bilgiler verilmektedir.