Toplu iğne büyüsü ailemi kurtardı


Yıllar önce büyükannem anneme toplu iğne büyüsü yaptırmıştı ama ben nedenini hiçbir zaman öğrenememiştim. Açıkçası o zamanlar çok genç olduğum için bu tür konulara ilgi duymadığım için merak ettiğini söyleyemem. Aradan yıllar geçtikten sonra tabii ki ben de evlendim ve çoluk çocuğa karıştım ama kayınvalidemle sorunlar yaşamaya başlayınca büyükannemin yaptırdığı büyü aklıma geldi. O zamanlar ilgi duymadığım konuya şimdi çok merak salmıştım. Sürekli internetten bu konularla ilgili araştırma yapan bir insan haline dönüştüm.
Her şey kötüleşmişti
Tabii ki bu konuya bu kadar merak salmamın sebebi kayınvalidemin bana kötü davranıyor olmasıydı. Belki ben de toplu iğne büyüsü yaptırarak kayınvalidemle aramız düzelir mi dedim ya da onun evliliğime karışmasını engelleyebilirim diye düşünmüştüm. İnsan çaresiz kalıyor ve tabi ki bu tip durumlara yöneliyor. Ben de böyle bir durum ve ruh hali içerisindeyken Medyum Olcay ile tanıştım.
Doğru insan hayatımı kurtardı
Sizleri de bu yorumu yazmamın sebebi çok düzgün ve çok iyi bir Medyum ile tanışmış olmamdan dolayıdır. Eğer siz de toplu iğne büyüsü ile ilgili merak ettiğiniz konularda araştırma yapıyorsanız benim yazdığım yorumu mutlaka araştırın ve okuyun. Medyum Olcay’ın resmi telefon numarası olan 0532 367 13 25 nolu hatta sizi arayarak büyü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ben sorunlarımdan kendisi ile görüşerek çok kısa sürede kurtulduğum için sizin de aynı şekilde rahata ermenizi isterim.

Bir önceki yazımız olan Tırnak büyüsü herkese lazım olabilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


8 Yorum

mehmet ali (12 Şubat 2019)

MERHABA OLCAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES OLCAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

Cevapla

gamze (16 Şubat 2019)

Arkadaşlar Olcay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

Cevapla

osman (16 Şubat 2019)

Selam arkadaşlar ben olcay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum olcay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

Cevapla

fatma betül (16 Şubat 2019)

Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Olcay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Olcay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

Cevapla

begüm (17 Şubat 2019)

Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Olcay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı olcay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun olcay hocamdan 🙂

Cevapla

erkin (17 Şubat 2019)

Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Olcay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Olcay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

Cevapla

sema (17 Şubat 2019)

MERHABA OLCAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES OLCAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

Cevapla

hatice (17 Şubat 2019)

Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten olcay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda olcay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum olcay beyi tavsiye ederim..

Cevapla