Toplu iğne büyüsü ailemi kurtardı


Yıllar önce büyükannem anneme toplu iğne büyüsü yaptırmıştı ama ben nedenini hiçbir zaman öğrenememiştim. Açıkçası o zamanlar çok genç olduğum için bu tür konulara ilgi duymadığım için merak ettiğini söyleyemem. Aradan yıllar geçtikten sonra tabii ki ben de evlendim ve çoluk çocuğa karıştım ama kayınvalidemle sorunlar yaşamaya başlayınca büyükannemin yaptırdığı büyü aklıma geldi. O zamanlar ilgi duymadığım konuya şimdi çok merak salmıştım. Sürekli internetten bu konularla ilgili araştırma yapan bir insan haline dönüştüm.
Her şey kötüleşmişti
Tabii ki bu konuya bu kadar merak salmamın sebebi kayınvalidemin bana kötü davranıyor olmasıydı. Belki ben de toplu iğne büyüsü yaptırarak kayınvalidemle aramız düzelir mi dedim ya da onun evliliğime karışmasını engelleyebilirim diye düşünmüştüm. İnsan çaresiz kalıyor ve tabi ki bu tip durumlara yöneliyor. Ben de böyle bir durum ve ruh hali içerisindeyken Medyum Olcay ile tanıştım.
Doğru insan hayatımı kurtardı
Sizleri de bu yorumu yazmamın sebebi çok düzgün ve çok iyi bir Medyum ile tanışmış olmamdan dolayıdır. Eğer siz de toplu iğne büyüsü ile ilgili merak ettiğiniz konularda araştırma yapıyorsanız benim yazdığım yorumu mutlaka araştırın ve okuyun. Medyum Olcay’ın resmi telefon numarası olan 0532 367 13 25 nolu hatta sizi arayarak büyü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ben sorunlarımdan kendisi ile görüşerek çok kısa sürede kurtulduğum için sizin de aynı şekilde rahata ermenizi isterim.

Bir önceki yazımız olan Tırnak büyüsü herkese lazım olabilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.