Tırnak Büyüsü


Tırnak büyüsü, bağlama büyüsü yapmak isteyenlerin tercih ettikleri bir büyüdür. Bir kişiyi bağlamak amacıyla tırnak kullanılır. Bu büyünün yapılması için bazı koşulların oluşturulması gerekmektedir. Medyum Olcay tırnak büyüsü yapma, tırnak büyüsü bozma konusunda sizleri bilgilendirebilir. Kendisine ulaşabilmek için 0532 367 13 25 numaralı resmi telefonunu kullanabilirsiniz.
Bağlama büyüsü için tırnak büyüsünün kullanılması oldukça etkilidir. Büyünün yapılması için büyü yapılacak olan kişinin kendi tırnaklarının temin edilmesi gerekir. Ancak bu büyünün tesiri çok fazla olduğundan hassas dengelerin mutlaka korunması gerekmektedir.
Kimlere Yapılır?
Her büyüde olduğu gibi tırnak büyüsü de yaş fark etmeden kadın erkek herkese yapılabilir. Bağlama büyüsü için tırnak büyüsü kullanılması oldukça etkilidir. Bunun başlıca nedeni tırnağın DNA içermesidir. Tırnak büyüsü kimlere yapılır, bu büyü bir parça tırnağı bulunan herkese yapılabilir. Bunun diğer bağlama büyülerinden farkı ise aralarında bağ bulunmayan kişilerin arasındaki etkiyi yoktan var etmesidir. Ancak aralarında bir ilişki ya da evlilik bağı olan kişiler içinde tırnak büyüsü yapılabilir.
Nasıl Yapılır?
Tırnak büyüsü için öncelikle yağlı hamur hazırlanarak, tırnakların hamurun içinde 3 gece bekletilmesi gerekmektedir. Bu süreçte tırnak büyüsü duaları da gece yarısı vaktinde okunmalıdır. Dördüncü günde hamur tırnaklarla beraber hava almayacak şekilde poşetlenmeli ve 2 gün daha bekletilmelidir. Medyum ve tırnak büyüsü yaptıran kişi bu işlemlerde irtibat halinde olacak ve gerektiğinde geceleri duaları aynı anda okuyacaktır. Tırnak büyüsü nasıl yapılır, bu işlemler tamamlandıktan sonra poşet olduğu gibi insanlardan uzak bir yerde toprağa gömülür. Daha sonra 10 günde kişinin resmine cevşen yağları damlatılır ve saklanır.

Bir önceki yazımız olan Gerçek Büyüler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.