Terkeden Sevgilim Bana Dönsün Büyüsü


Özellikle son yıllarda kötü niyetli insanların mutlu çiftleri ayırmak için bir çok yol denediği bir dönemde yaşıyoruz.Her ne kadar sevgiliniz ile çok mutlu olup birbirinizi çok sevsenizde çok kıskanç ve kötü niyetli bir dişi erkek arkadaşınızı bir çok şeytani yol kullarak aranızı bozabiliyor ve sevgilinizi kavuşabilirsiniz.Bu durum defalarca görülmektedir.Sevgilinizi geri döndürme diye adlandıra bileceğimiz bir büyü uygulaması vardır.Eğer terkeden kişi haklı ise bazı şeylerin değerini anlamıza yardımcı olacaktır ve zamanında yaptığınız hataları birdaha yapmayacaksınızdır.Terk eden sevgilinizin size dönmesi için bazı büyü ve yollar vardır detaylar için iletişim bölümüne bakınız

Daha Ayrıntılı Bilgi İçin

 

Kâfûr, misk, reyhan… bu maddeler şeytana eziyet verir mi?
Kesinlikle evet… Bunların hepsi de zehirli maddeler içerirler ve gerek vücuda sürülme gerekse koklanma yoluyla onlara zarar verirler.

Misk ve kâfur yenilip içilebilir mi?
En iyisi bunların sürülerek ve koklanarak kullanılmaları ve bunu yaparken –diğer bitkilerde olduğu gibi- aşırıya gidilmemesidir.

Gül, her ne şekilde kullanılırsa kullanılsın cine eziyet verir ve güçlü ilaçlardandır. Menekşe de her şekilde kullanılabilir ve etkide sidr gibidir.
Sedef otu güzel bir kokudur ve koklandığında strese iyi gelir. Ancak zehirlidir ve ister sürülerek, ister buhur olarak ister içilerek kullanılsın etkilidir.
Zeytin ağacı ister yağ olarak, ister yaprağı buhur olarak kullanılsın etkilidir.Nar, özellikle de yaprağı ve çiçeği etkili olduğu gibi meyvesinin koklanması ve buhuru etkilidir.

Sidr yaprağı da gerek içilerek olsun gerek suyuyla yıkanarak, gerek buhur şeklinde olsun etkilidir.

Aşağıda gelen ayeti kerime; ailede eşler arasında, sevgiyi, muhabbeti, huzuru artırmak için istifad

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.