Soğutma büyüsü sevgilimle arama girdi


Dört yakın bir zamandır biriyle birlikteyim ve onunla evlilik düşüncelerimiz vardı. Her şey çok yolunda gidiyordu birbirimizi çok seviyorduk. Her gün görüşüyorduk ve kesinlikle bensiz bir gün bile geçirmek istemiyordu. Sonra bir anda ne olduysa oldu ve bana karşı çok soğuk davranmaya başladı her şeyi çok ilginç bir hal aldı. Sonradan annesinin beni istemediğini ve ona başka birini bulduğunu anladım. Hatta bana soğutma büyüsü yaptırmıştı. Erkek arkadaşım bu büyünün tesiri altında kaldığı için bana karşı inanılmaz derecede soğumuştu.
Bir anda her şey bozuldu
İnternette araştırdığımda başıma gelen olayın gerçek olduğunu anladım çünkü bir sürü insan soğutma büyüsü kullanarak insanları birbirinden ayırıyordu. Bence bu büyüğü hem bozmak hem de tersini yapmak için Medyum Olcay beyin resmi telefon numarası 0532 367 13 25’i arayarak kendisinden destek istedim. Sevdiğim insan annesini yola getirmek hem de eski içkime kavuşmak istiyordum.
Amacıma ulaştım mutluyum
Çabaları sonuç verdi ve soğutma büyüsü konusunda Medyum Olcay Bey bana yardımcı olarak bu büyünün etkilerini tamamen ortadan kaldırdı. Sevdiğim insanla yeniden bir araya geldik ve annesi içinde ekstra bir büyü yaptırdım ki bunun detaylarını sizlerle paylaşıyorum belki doğru olmaz diye. Bence siz de Medyum Olcay Bey’i arayarak kendi derdimize uygun bir büyüğü yaptırarak sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. İnancı kuvvetli her insan bence bu konularda bilgi sahibi olmalı ve yardım almalı diye düşünüyorum.

Bir önceki yazımız olan Soğutma büyüsü nasıl yapılır diye araştırma yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.