Sirke Büyüsü


Bekar bir bayanım ve bir süredir beraber olduğum biri var. İyi anlaşıyoruz ama bir türlü evlenemiyoruz çünkü ailesi beni istemiyor ve bu konuda ciddi bir baskı yapıyorlar. Yaşımız genç olduğu için biraz daha bekleme kararı aldık ancak ailesinin tavrı değişmeyecek gibi görünüyordu. Sonra bana ailesinin sirke büyüsü yaptırdığını öğrendim. Beni çok seven bir akrabaları bunu söylediğinde resmen beynimden vurulmuşa döndüm ve hemen bu büyüyü bozdurmak için harekete geçtim. Ailem de ben de dört bir koldan arayışa girdik ve medyum Olcay ile görüştük.
Büyünün Etkileri Tamamen Ortadan Kalktı
Ailesinin yaptırdığı bu büyü nedeniyle sevgilimle aramızda sıkıntılar da oluşmaya başlamıştı. Tabi ben hiç bozuntuya vermedim ve ona da bir şey demedim. Medyum Olcay bana o kadar iyi davrandı ve büyüyü o kadar kısa sürede çözdü ki bu sorunlar da kendiliğinden ortadan kalktı. Daha sonra da onun ailesinin beni sevmesi, istemesi için güzel bir büyü yaptı. Şimdi hem sevgilimle, hem de ailesiyle aram gayet iyi hatta yakın zamanda istemeye gelecekler. Olan bitene hala inanamıyorum ama itiraf edeyim ki çok korkmuştum ve onu kaybedeceğimi düşünmüştüm.
Her Derde Deva Oluyor
Benim sıkıntım dışına ailemin de bazı problemleri vardı o konuda da kendisi bize epeyce yardım etti. Yani tek bir konuyla sınırlı değil. Her derde deva oluyor. Aramak isteyenler 0532 367 13 25’ten kendisine ulaşabilirler.

Bir önceki yazımız olan Sıcaklık Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.