Burdasınız: Ana Sayfa » Dualar » Peygamber Efendimizin Ölümden Başka Her Derde/hER Hastalığa Şifadır Dediği Dualar

Peygamber efendimiz zaman zaman dertli yada hasta / muzdarip durumda olan kimselere tesadüf ettiklerinde onlara bazı dualar okumalarını tavsiye buyurmuşlardır. Bazen de aşırı sıkıntı ve bunalıma düşen kimselere rastladığında onların zikrettikleri farklı dualarla karşılaşınca; o kimselerin kalpten ve ihlasla dua ettiklerini görür ve buna da yakTnen inanır. Bunun üzerine; “ İşte bu kimse İsmi Azamla Allah’a dua ediyor, Allah onun duasını reddetmez” buyurur.
Değerli okuyucu; Bu hadisi şeriften de açıkça anlaşılıyor ki; İsmi Azam kişinin inancı, takvası, salih ameli, ihlas ve sam7miyetidir. Demek oluyor ki; ihlas ve samimiyetle Allaha dua etmek, gönül bağlamak, arzu ve dileklerin daha çabuk gerçekleşmesinin anahtarıdır. Eğer bizler hakkı, adaleti, doğruluğu yaşayabiliyorsak dudağımızdan çıkan / mırıldandığımız her kelime / her dua İsmi Azamdır.
Aşağıda gelen ve her derde deva olan dualar aynı zamanda kanser, verem, felç, kalp rahatsızlıkları gibi çaresi bulunmayan bütün dert ve hastalıklara şifadır. Aynı zamanda koruyucu bir kalkan dir.

sifali-dualar

Bismillahirrrahmnirrahim*
BismiIIhiIlezi I yedurru measmih şey- ün fil ardi veI fissemi ve hüvessemiul aI?m*
Üıyzüke bilIhil ehadissamedi, ellezi lem yelid ve lem yüled, ve lem yekün lehü küfüven ahad, mm şerri m tecid*
AIIhümme inn nec-alüke ff nühürihim, ve neüzü-bike mm şürürihim*
L iIhe ilI ente sübhneke inni küntü minezzIimfn*
Ya hayyu ya kayyim, birahmetike

La ilhe iIlalhül azimül halim, L iIhe illalIhü Rabbül arşil azim, L ilhe iIlalIhü Rabbüssemvtisseb’i ve Rabbül ardi ve Rabbül arşil kerim*
Tevekkeltü alel hayyillezf l yemütü yel hamdü lillahillezi lem yettehiz veleden ve lem yekün lehü veliyyün minezzülli ve kebbirhü tekbir*
Es-eIülIhel azim, Rabbel arşil azim, en yeşffke illa üfiye*
Ezhibil be’se Rabben nsi işfi enteş-şafi I şifen illa şifüke şifen l yükdirü sükam*
BismiIlhişşff hüvelIh, bismillhil kMf hüvellh, bismillhil muf? hüvellh* BısmiIlhillezi l yedurru measmihi şey’ün fil ardi veli fissemi ve hüvessemul alim*
Ve l havle veI kuvvete iII billhi

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

7 Comments

 1. İstanbul Lady dedi ki:

  Merhabalar olcay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

 2. emrah dedi ki:

  Kocaeli merkezden ben emrah. Selam herkese sayfanız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2018 05:16:00

 3. mustafa dedi ki:

  Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum olcay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Olcay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

 4. ceren buğlem dedi ki:

  Allah Olcay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Olcay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 5. mehmet dedi ki:

  İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Olcay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 6. nizamettin dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben olcay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum olcay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 7. Ayşe dedi ki:

  Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Olcay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Olcay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Büyü Çeşitleri,Büyü Nasıl Yapılır · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca ·
hemen-sor-copy
ask