Sıcaklık büyüsü bozma eşimden ayrılmamı sağladı


Daha önce eşimin başka kadınlarla ilişkisi olduğu için ona büyü yaptırıp evime bağlamıştım fakat zamanla ne yazık ki aramızdaki problemler başka yerlerden patlak verdi ve ben ondan ayrılmak istedim ancak yaptırdığım büyü başıma bela olmuştu. Ben de sıcaklık büyüsü bozma konusunda mutlaka bir medyumdan yardım almaya karar verdim çünkü bu büyü bozdurmazsam eşimden ayrılamayacağını anladım. Daha önce bu büyü yaptırırken boşanacağım aklıma gelmemişti o nedenle tekrar o büyünün bozulması gerekiyordu ki ben de kendi yoluma sağlıklı ve düzgün bir şekilde devam edeyim.
Aynı şekilde bozulmasını sağladım
Tabii ki sıcaklık büyüsü bozma konusunda da bir medyuma ihtiyacım vardı çünkü daha önce de bu büyük bir başka hocaya yaptırmıştım ama o kişiye şu anda ulaşılamıyor aldım bunun kadar güvenilir ve iyi bir insanı bulmakta hakikaten çok zordu. Tabii ki sıcaklık büyüsü bozma konusunda da bir medyuma ihtiyacım vardı çünkü daha önce de bu büyüyü bir başka hocaya yaptırmıştım ama o kişiye şu anda ulaşılamıyordum ve onun kadar güvenilir ve iyi bir insanı bulmakta ve hakikaten çok zordu. Tesadüfen kuzenimin annesi bana Medyum Olcay Bey ile bir hastalığı nedeniyle görüştüğünü söyledi. Ben de hemen kendisini telefon numarası 0532 367 13 25’i alarak ondan yardım istedim.
Sorunumu Çözdüm
Sıcaklık büyüsü bozma konusunda Medyum Olcay bana yardımcı olmasaydı eğer yıllar önce yaptırdığımı büyü yüzünden şu an hala kocamla işkence gibi bir evlilik sürdürüyor alacaktım. Artık her şey istediğim hale geldi ve ben de çok mutluyum.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü yaptığım hatayı telafi etti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.