Sevimli Görünmek İçin Dua

sirinlik-vefkiİstediği bir insanı kendisine ısındırmak (teshir etmek) isteyen kimse sabah namazına karşı kalkıp iki rekat namaz kılıp ardından 313 defa Ayetel kürsüyü okur ve buna üç sabah devam etmelidir.

Esmai hüsna (Allahın en güzel isimleri) doksan dokuz tanedir. Kim! Bunları her gününün seher vakitlerinde yedi defa okumaya devam ederse istediği kimseyi kendisine çekmiş ve onun sevgi ve muhabbetini kazanmış olur.
Esmaül Hüsna şudur;
Esmaül hüsna / Allah’ın Kur’anda geçen doksan dokuz (99) ismi şunlardır;
sevimli-gorunme-duasi
sevimli-gorunme-duasi2 Esm-ül hüsna, Allahü telnın güzel isimleri demektir. Allahü telnın Tirmizi’de bildirilen 99 ismin Türkçe okunuşları şöyledir;
Allah, er-Rahman, er-Rahim, el-Melik, el
-Kuddüs, es-Selam, el-Mümin, elMüheymin, el-Aziz, eI-Cebbr, elMütekebbir, el-Hlık, el-Bari’, eI-Musavvir, el-Gaffr, el-Kahhr, el-Vehhb, er-Rezzk, el-Fetth, el-Alim, el-Kbıd, el-Basıt, elH fd, er-RMI, el-Muiz, el-Müzili, es-Semi’, el-Basir, el-Hakem, el-AdI, el-Ltif, el-Habir, el-Halim, el-Azim, el-Gafür, eş-Şekür, elAliyy, el-Kebir, el-Hafiz, el-Mukit, el-Hasib, el-Celil, el-Kerim, er-Rakib, el-Mücib, elV si’, el-Hakim, el-Vedüd, el-Mecid, el-Bis, eş-Şehfd, el-Hakk, el-Vekil, el-Kaviyy, elMetin, eI-Veliyy, el-Hamid, el-Muhsi, elMübdi, el-Muid, el-Muhyf, el-Mümit, el-Hayy, eI-Kayyüm, el-Vcid, el-Macid, el-Vhid, esSamed, el-Kadir, el-Muktedir, el-Mukaddim, eI-Muahhir, el-Evvel, el-Ahir, ez-Zhir, elB tın, el-Vali, el-Müteli, el-Berr, et-Tevvb, el-Müntakim, el-Afüvv, er-Raüf, Mlikü’lMülk, Zü’l-Celli ve’l-İkrm, el-Muksit, el Cami’, el-Ganiyy, el-Muğni, el-Mani’, edD rr, en-Nfi’, en-Nür, eI-Hdi, el-Bedi’, elBaki, el-Vris, er-Reşid, es-Sabür.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 973 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
12 Hayır

“Sevimli Görünmek İçin Dua” için 4 yorum var.

  1. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

  2. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

  3. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

  4. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir