Sevimli Görünmek İçin Dua


sirinlik-vefkiİstediği bir insanı kendisine ısındırmak (teshir etmek) isteyen kimse sabah namazına karşı kalkıp iki rekat namaz kılıp ardından 313 defa Ayetel kürsüyü okur ve buna üç sabah devam etmelidir.

Esmai hüsna (Allahın en güzel isimleri) doksan dokuz tanedir. Kim! Bunları her gününün seher vakitlerinde yedi defa okumaya devam ederse istediği kimseyi kendisine çekmiş ve onun sevgi ve muhabbetini kazanmış olur.
Esmaül Hüsna şudur;
Esmaül hüsna / Allah’ın Kur’anda geçen doksan dokuz (99) ismi şunlardır;
sevimli-gorunme-duasi
sevimli-gorunme-duasi2 Esm-ül hüsna, Allahü telnın güzel isimleri demektir. Allahü telnın Tirmizi’de bildirilen 99 ismin Türkçe okunuşları şöyledir;
Allah, er-Rahman, er-Rahim, el-Melik, el
-Kuddüs, es-Selam, el-Mümin, elMüheymin, el-Aziz, eI-Cebbr, elMütekebbir, el-Hlık, el-Bari’, eI-Musavvir, el-Gaffr, el-Kahhr, el-Vehhb, er-Rezzk, el-Fetth, el-Alim, el-Kbıd, el-Basıt, elH fd, er-RMI, el-Muiz, el-Müzili, es-Semi’, el-Basir, el-Hakem, el-AdI, el-Ltif, el-Habir, el-Halim, el-Azim, el-Gafür, eş-Şekür, elAliyy, el-Kebir, el-Hafiz, el-Mukit, el-Hasib, el-Celil, el-Kerim, er-Rakib, el-Mücib, elV si’, el-Hakim, el-Vedüd, el-Mecid, el-Bis, eş-Şehfd, el-Hakk, el-Vekil, el-Kaviyy, elMetin, eI-Veliyy, el-Hamid, el-Muhsi, elMübdi, el-Muid, el-Muhyf, el-Mümit, el-Hayy, eI-Kayyüm, el-Vcid, el-Macid, el-Vhid, esSamed, el-Kadir, el-Muktedir, el-Mukaddim, eI-Muahhir, el-Evvel, el-Ahir, ez-Zhir, elB tın, el-Vali, el-Müteli, el-Berr, et-Tevvb, el-Müntakim, el-Afüvv, er-Raüf, Mlikü’lMülk, Zü’l-Celli ve’l-İkrm, el-Muksit, el Cami’, el-Ganiyy, el-Muğni, el-Mani’, edD rr, en-Nfi’, en-Nür, eI-Hdi, el-Bedi’, elBaki, el-Vris, er-Reşid, es-Sabür.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


4 Yorum

ismail (21 Haziran 2018)

Selamlar olcay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar olcay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Olcay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

Cevapla

filiz (06 Temmuz 2018)

Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Olcay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Olcay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

Cevapla

mehmet ikbal (20 Temmuz 2018)

Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir olcay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

Cevapla

emre (12 Ekim 2018)

Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Olcay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Olcay hocamdan razı olsun.

Cevapla