Sevdiğinin Sana Dönmesi İçin Okunacak dua

Sevgiliniz sizi terkedip gitti ve bir çok farklı yöntem denemenize rağmen sevgiliniz ile bir daha barışmadanız mı ?Bugün sizler ile paylaşıcağımız dua ile sevgilinizin aklına birden giriceksiniz ve sevgiliniz ile tekrar kavuşucaksınız..Dua’nın etkisini görmek için  cuma günleri vefk tılsımınız ile okumanız gereklidir..

Dua Etkilerini Görenler;

Seda Dinçer;Merhaba dolunay hocam 6 senelik sevgilim ile ailevi problemlerden dolay uzun süre tartıştıktan sonra ayrılık yaşadık aslında ikimizde bir birimizi çok seviyorduk ve onun bana dönmesini çok istiyordum çok uzakta şehirlerde olduğumuzdan dolayı ulaşmakta zorlanıyordum aşada vermiş olduğunuz dua boş zamanlarımda sık sık okudum ve çok yararını gördüm şuanda erkek arkadaşımla tekrardan telefonda mesajlaşmaya başladık

Aşağıda gelen mübarek ayeti kerime eşine karşı kalbinde soğukluk olan merhameti az olan kadınlar için Cuma yada Pazartesi gecesi üç yüz on üç (313) yedi yüz (700) ve ya bin (1000) defa okunur ve yedirilirse eşine karşı derin bir sevgi ve muhabbet duymaya başlar. Tecrübe edilmiştir. Şüphe yoktur.

Sevdiğinin Sana Dönmesi İçin Okunacak dua

Züyyine lin nasi hubbüş şehevati minen nisal yel benine yel kanatiyril mükantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel en’ami vel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meab*

 

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1917 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
20 Hayır

“Sevdiğinin Sana Dönmesi İçin Okunacak dua” için 4 yorum var.

  1. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

  2. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

  3. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  4. Burdur merkezden ben ilker. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım 18-02-2019 12:55:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir