Sevdiğinin Sana Dönmesi İçin Okunacak dua


Sevgiliniz sizi terkedip gitti ve bir çok farklı yöntem denemenize rağmen sevgiliniz ile bir daha barışmadanız mı ?Bugün sizler ile paylaşıcağımız dua ile sevgilinizin aklına birden giriceksiniz ve sevgiliniz ile tekrar kavuşucaksınız..Dua’nın etkisini görmek için  cuma günleri vefk tılsımınız ile okumanız gereklidir..

Dua Etkilerini Görenler;

Seda Dinçer;Merhaba olcay hocam 6 senelik sevgilim ile ailevi problemlerden dolay uzun süre tartıştıktan sonra ayrılık yaşadık aslında ikimizde bir birimizi çok seviyorduk ve onun bana dönmesini çok istiyordum çok uzakta şehirlerde olduğumuzdan dolayı ulaşmakta zorlanıyordum aşada vermiş olduğunuz dua boş zamanlarımda sık sık okudum ve çok yararını gördüm şuanda erkek arkadaşımla tekrardan telefonda mesajlaşmaya başladık

Aşağıda gelen mübarek ayeti kerime eşine karşı kalbinde soğukluk olan merhameti az olan kadınlar için Cuma yada Pazartesi gecesi üç yüz on üç (313) yedi yüz (700) ve ya bin (1000) defa okunur ve yedirilirse eşine karşı derin bir sevgi ve muhabbet duymaya başlar. Tecrübe edilmiştir. Şüphe yoktur.

Züyyine lin nasi hubbüş şehevati minen nisal yel benine yel kanatiyril mükantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel en’ami vel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meab*

 

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


4 Yorum

zarife (10 Ağustos 2018)

Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir olcay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

Cevapla

dilara (04 Kasım 2018)

Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Olcay hocayla irtibata geçtim.Olcay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Olcay hocadan allah razı olsun.

Cevapla

selim (19 Kasım 2018)

Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Olcay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Olcay hocamdan razı olsun.

Cevapla

ilker (18 Şubat 2019)

Burdur merkezden ben ilker. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım 18-02-2019 12:55:39

Cevapla