Sevdiğinin Kalbini Mühürleme Büyüsü


Sevdiğinin Kalbini Mühürleme Büyüsü, sevdiğinizin kalbini içinde siz varken mühürlemek esastır. Ne siz çıkarsınız içinden ne de bir başkası girer kalbine. En güzel büyüdür ve adı bile insanı mutlu eder. Keşke hepimizin sevdiği kişinin kalbinde mühürlü kalsaydık ta bu acıları çekmeseydik fakat hayat bize zor yoldan öğretiyor kendini. Sevdiğinin kalbini mühürleme büyüsü konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü ile Yapılabildiği Söylenen Bazı Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


3 Yorum

saniye (15 Ekim 2015)

Merhaba sevdigim adam beni 1 sene once terk etti geri gelip bana yeniden asik olmasini istiyorum gozu benden baska kimseyi gormesin bunun icin ne yapabilirsiniz birde ucreti bide kesin garantili mi

Cevapla

ışık (10 Şubat 2018)

Olcay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Olcay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Olcay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

Cevapla

nuh (05 Ağustos 2018)

Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Olcay hocayi buldum, irtibata gectim.Olcay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Olcay hocadan razı olsun.

Cevapla