Sevdiğine kavuşma duası

Sevdiğin görevi veya her hangi bir başka sebeb ile çok uzaklarda mı görev yapıyor bugün sizler ile paylaşıcağımız dua sık sık okuyarak sevgilinizin güvenini kazanabilir ve nerde olursa olsun onun sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Gün doğarken yedi sabah, Yedi yüz seksen altı (786) defa besmele suya okunur ve muhabbeti istenilen kimseye içirilirse kuvvetli bir sevgi ve muhabbet meydana gelir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir önceki yazımız olan Dileklerimin Kabulu İçin dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“Sevdiğine kavuşma duası” için 3 yorum var.

  1. Osmaniye merkezden ben serpil. Selam herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-03-2018 17:10:51

  2. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

  3. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir