Sevdiğine Görünmek İçin Büyü

Al kirazın yemişi yendikten sonra <kırk > bir çekirdeği bir küçük muşamba  torbanın içine konur ağzı iplikle yedi düğüm vurularak bağlanır. Kızın ya da kadının adı çekirdeklerinin sayısınca söylenip, yedi kez külli şey’in kaadirin» denir, büyü yaptıranın evine doğru üflenir. Çekirdekler üç gece ayışığmda bırakılır sonra alınarak yeşil bir beze sahiptir  dikilir kırk bir dikiş vurulur.
Çekirdekler ayışığında kaldığı sürece her gece yetmiş üç kez :
Muradım murad
Sen eyle imdat
Hdliku’l mahi ıl kat
• Sahi bu’ hasenat
Allah Allah Allah hu

denir, göğe doğru üflenir, üç rikaat namaz kılınıp tanrıya yakarılır. Sonra çekirdeklerin bulunduğu çıkın büyüyü yaptıranın evinin önünde bir yere gömülür (gecenin uygun bir saatinde) Üç gün geçtikten sonra gece (yatsıdan sonra) büyüyü yaptıranın evinin çevresine bir daire çizilir (değnekle, demir çivi ile, uygun ne varsa onurla), dairenin içine büyüyü yaptırarnn adının ilk harfi yazılır.

Üç <besmele» çeklip bırakdır. Büyü yedi gün ya da kırk bir gün içinde etkisini gösterir, kız, kadın, kimse, sevdiğinin gözüne olgun bir al kiraz gibi görünmeye başlarmış.
Bu büyüyü yalnız, yapan hoca, cinci, kimse o, uygular, yaptıran işe karıştırmaz, uygulanışını da izlemez. Böyle bir büyü ancak kirazların olgunlaştığı haziran, temmuz aylarında yapılabilir. Kiraz yetişmeyen yerde yapılmasının önemi yoktur.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir önceki yazımız olan Büyü ile Yapılabildiği Söylenen Bazı Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 532 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
15 Hayır

“Sevdiğine Görünmek İçin Büyü” için 1 yorum var.

  1. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir