Sevdiğin insanla iyi geçinmek için dua

Sevdiğin insanla iyi geçinmek için duaSevdiğiniz kişi ile birbirinizi sevmenize rağmen bir çok sıkınıtımı çekiyorsunuz.Kimi zaman karşılıklı insanlar  bir birlerini sevseler bile gerek iş yoğunluğundan oluşan sıkıntılar veya başka sorunlarından dolayı sürekli kavga ederler bugün sizler ile paylaşmak istediğimiz dua sevdiğiniz kişi ile daha iyi geçenebilir artık tartışmalarınızda daha az bağırış çağırış olucaktır.

Sevilay Dinç;Merhaba Dolunay hocam kocam ile birbirimizi severek evlendik ve hala birbirimizi oldukça çok aşığınız yanlız şidetli tartışmalarımız bu dua devamlı okuduktan sonra sanki azalma oldu bu konuda yardımınız için teşekkür ederim

El-Mütekebbir mübarek ism-i şerifi okumaya devam edenler, konuştukları zaman başkalarını tesir altına alırlar. Cuma gününün yedinci saatinde bu ism-i şerif evin 4 ayrı kısmına yazılır, Cenab-ı Allah o evi her türlü kötülükten korur.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bir önceki yazımız olan Kavuşma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2420 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
18 Hayır

“Sevdiğin insanla iyi geçinmek için dua” için 14 yorum var.

 1. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 2. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

 3. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

 4. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

 5. Sevdiğin insanla iyi geçinmek için dua arıyordum. Bunun için pek çok alternatif var ama hangisi ne kadar güvenilir bilemedim. Yanlış bir sonuç elde etmekten de korktum. O yüzden bir bilene danışayım dedim. Medyum Dolunay hocama rastladım internette araştırma yaparken. Sağ olsun bana gerekli işlemleri yaptı Ayrıca verdiği bilgiler işime çok yaradı çok memnunum sonuçtan.

 6. Ben hayatım boyunca her zaman kavgadan gürültüden bağırış çağırıştan nefret ettim. Her zaman bu durumlardan uzak durmaya çalıştım. Ama ne hikmetse geldi beni buldu. Eşim sürekli hır gür peşinde. Ben de Medyum Dolunay hocamdan sevdiğin insanla iyi geçinmek için dua etmesini istedim. Beni kırmadı sağ olsun. Yaptığı duadan kısa bir süre sonra sevdiğimle aramız daha iyi oldu.

 7. Sevdiğin insanla iyi geçinmek için dua etmek kadar doğal bir şey yoktur herhalde. Ben de böyle bir istek içerisindeyken Medyum Dolunay hocama rastladım. Kendisi bana bu konuda yardımcı oldu ve işler sandığımdan da kolay ilerledi. Sonrasında birkaç şey için yine hocama danıştım. Hepsi de olumlu sonuçlandı.

 8. Karımı sürekli annesi doldurup doldurup eve yolluyordu. Ne zaman annesi ile görüşse muhakkak o gün evde bir tartışma çıkıyordu. Artık az görüşmeleri için dua eder olmuştum. Yoksa evde nefes almam bile sorun oluyordu. Sevdiğin insanla iyi geçinmek için dua olduğunu duydum. Medyum Dolunay hocam hemen bana yardımcı oldu.

 9. Sevdiğin insanla iyi geçinmek için dua etmek kadar daha doğal bir şey yok bence. Bu yüzden hiç çekinmeden yardım almak gerekir. Hayatınızı neden perişan bir şekilde yaşamak zorunda kalasınız ki? Medyum Dolunay hocama ulaşıp gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Kendisi işinde oldukça başarılı bir hoca.

 10. Medyum Dolunay hocam pek çok kere benim hayatıma dokunuşlar yapmıştır. Kendisinden çoğu zaman dualar isterim o da beni kırmaz sağ olsun. Eşimle birkaç problem yaşadığımız sırada da kendisini arayıp sevdiğin insanla iyi geçinmek için dua istedim. Verdi ve çok işime yaradı gerçekten.

 11. Nişanlımla tartışmalarımız son bulsun diye Medyum Dolunay hocamdan yardım istedim. Zaten zor bela nişan yapıp bir yola çıktık bir de gereksiz tartışmalarla yorulmak istemiyordum. Dediklerime karşı çıkmasın diye sevdiğin insanla iyi geçinmek için dua istedim hocamdan. Çok işime yaradı. Tavsiye ettiğim dualardan biri. Hocam işinde çok başarılı.

 12. Medyum Dolunay hocam ailemin de sık sık danışıp fikir aldığı çok iyi bir insandır. Çevremizdeki insanlara da çok öneririz. Danışan herkes çok memnun olduğunu söyler. Sevdiğin insanla iyi geçinmek için dua isteyen komşumuz da hocamdan çok memnun kaldı. Şimdi tekrar kendisinden başka bir iş için randevu aldı.

 13. Evinizde bolluk bereket ve sevgi eksik olmasın istiyorsanız aile içindeki sevgi ve saygıyı artırmanız gerekir. Bunun için de dualarımızı esirgemememiz gerekir. Sevdiğin insanla iyi geçinmek için dua edebilirsin, Medyum Dolunay hocamdan yardım isteyebilirsin. Kendisi hangi duayı ne zaman edeceğinizi söyler. Sizlerde uygun zamanda dediklerini yaparsanız başarılı olursunuz.

 14. Sevdiğin insanla iyi geçinmek için dua arayışındayken belirli bir sayısı ve zamanı olan birkaç duaya denk geldim. Bu duaların önemi sayı ve zamanla beraber daha da artıyormuş onu anladım. Kaç kere okunacağını falan Medyum Dolunay hocama danışarak öğrendim. Hocam bana ne zaman ne şekilde kaç defa okuyacağımı anlattı. Çok etkisini gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir